Biokap
Biokap
BioKap - Anticaduta BioKap - Bellezza BioKap - Nutricolor

BIOKAP® Bellezza

BIOKAP® je línia vlasových produktov inšpirovaná bohatstvom sveta prírody.


BioKap - Bellezza

Línia prírodné vlasové produkty je založená na báze rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. V ponuke prírodná vlasová kozmetika na suché a poškodené vlasy (prírodný šampón, prírodná maska), prírodná vlasová kozmetika na mastné vlasy alebo vlasy s lupinami a tiež univerzálne prírodné produkty pre celú rodinu.


BIOKAP® Bellezza | Suché a poškodené vlasy


VÝŽIVNÝ A OBNOVUJÚCI ŠAMPÓN S FYTOKERATÍNOM 200ml

VÝŽIVNÝ A OBNOVUJÚCI ŠAMPÓN S FYTOKERATÍNOM 200ml


Prírodný šampón s fytokeratínom na suché a poškodené vlasy je vhodný na každodennú starostlivosť o veľmi zničené a suché vlasy s rozštiepenými končekmi. Hlavnou zložkou je FYTOKERATÍN - špeciálny rastlinný keratín, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákno. Prírodný vlasový šampón jemne čistí vlasy bez vysušovania, zvyšuje ich lesk a vitalitu už po prvom umytí. Prírodný vlasový šampón má hydratačné a upokojujúce vlastnosti.

KEDY POUŽÍVAŤ PRÍRODNÝ VLASOVÝ ŠAMPÓN
Prírodný vlasový šampón sa používa na veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy bez života, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na vlasy s rozštiepenými končekmi. Prírodný vlasový šampón je vhodný aj na citlivú vlasovú pokožku.

PRÍRODNÝ VLASOVÝ ŠAMPÓN OBSAHUJE
Fytokeratín - prírodný rastlinný keratín získavaný z ryže. Reštrukturalizuje vlasové vlákno a vytvára prirodzenú ochrannú bariéru. Preniká hlboko do vlasového vlákna a obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu. Rýchlo navracia vlasom jemnosť a lesk.
Prírodný olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja vyživujú a obnovujú vlasy, dodávajú im hebkosť a lesk už po prvom použití.
Aloe Vera - hydratuje a upokojuje pokožku hlavy.

PRÍRODNÝ VLASOVÝ ŠAMPÓN NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)

Výživná a obnovujúca maska s Fytokeratínom 200ml

VÝŽIVNÁ A OBNOVUJÚCA MASKA S FYTOKERATÍNOM 200ml


Výživná maska na vlasy je vyvinutá na intenzívnu regeneráciu a obnovu veľmi poškodených a suchých vlasov s rozštiepenými končekmi. Hlavnou zložkou je FYTOKERATÍN - špeciálny rastlinný keratín, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákno. Výživná maska na vlasy do hĺbky regeneruje a vyživuje poškodené a vlasy, dodáva im hodvábnosť, hebkosť a lesk už po prvom použití.

KEDY MASKU POUŽÍVAŤ
Výživná maska na vlasy sa používa na veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy bez života, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na vlasy s rozštiepenými končekmi.

VÝŽIVNÁ MASKA NA VLASY OBSAHUJE
Fytokeratín - prírodný rastlinný keratín získavaný z ryže. Reštrukturalizuje vlasové vlákno a vytvára prirodzenú ochrannú bariéru. Preniká hlboko do vlasového vlákna a obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu. Rýchlo navracia vlasom jemnosť a lesk.
Prírodný olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja vyživujú a obnovujú vlasy, dodávajú im hebkosť a lesk už po prvom použití.
Aloe Vera - výťažky z levandule, šalvie, tymiánu a rozmarínu - hydratujú a upokojujú pokožku hlavy.

POUŽITIE
Po umytí vlasov výživným šampónom naneste masku na vlasy, nechate pôsobiť 2 minúty a opláchnite. Pri veľmi poškodených vlasoch použite masku ako kúru - naneste na vlasy, zabaľte ich do fólie a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom opláchnite.

VÝŽIVNÁ MASKA NA VLASY NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)

Výživný kondicionér 125ml

VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR 125ml


Vďaka vysokému obsahu živín má výživný kondicionér reštrukturalizačné, výživné a ochranné účinky na suché a poškodené vlasy. Výživný kondicionér chráni vlasy pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Výživný kondicionér je vhodný na časté použitie po umytí vlasov šampónom. Výživný kondicionér zanecháva vlasy mäkké, nadýchané a plné lesku. Výživný kondicionér uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje štiepeniu končekov. Výživný kondicionér dodáva vlasom príjemnú vôňu. Jednoduché a rýchle použitie - okamžite sa oplachuje.

KEDY POUŽÍVAŤ VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR
Vhodny na výživu a ochranu vlasov po každom umývaní. Na ošetrenie suchých a poškodených vlasov s rozštiepenými končekmi.

VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR OBSAHUJE
Rastlinné ceramidy z olivového oleja, jojobový olej, pšeničné proteíny a chmeľový extrakt - vyživujú, reštrukturalizujú a chránia vlasy.

VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR NEOBSAHUJE
Neobsahuje silikóny ani parabény

DVOJFÁZOVÝ REŠTRUKTURALIZAČNÝ OLEJ 125ML

DVOJFÁZOVÝ REŠTRUKTURALIZAČNÝ PRÍRODNÝ OLEJ 125ML


Prírodný olej na vlasy je navrhnutý na obnovu a posilnenie zničených, suchých a krehkých vlasov, najmä na poškodené končeky. Prírodný olej na vlasy dodáva vlasom objem, silu, lesk a vitalitu. Prírodný olej na vlasy oceľuje rozštiepené končeky vlasov. Prírodný olej na vlasy má špeciálne zloženie v dvoch fázach (olej a voda) zjemňuje a vyživuje vlasy. Unikátna receptúra obnovuje štruktúru vlasu a zabraňuje štiepeniu končekov. Prírodný olej na vlasy je vhodný na ošetrenie po trvalej ondulácii.

KEDY POUŽÍVAŤ PRÍRODNÝ OLEJ NA VLASY
Na veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy, najmä na zničené končeky vlasov, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na finálnu úpravu účesu (na vyhladenie pramienkov).

PRÍRODNÝ OLEJ NA VLASY OBSAHUJE
Fytokeratín - prírodný rastlinný keratín z ryže, ktorý vytvára ochrannú bariéru na povrchu vlasov a viditeľne obnovuje vlasové vlákna.
Prírodný olej zo sladkých mandlí - do hĺbky vyživuje a obnovuje vlasy.
Rastlinné ceramidy - získavané z olivového oleja - dodávajú vlasom hebkosť a lesk.
Rastlinný glycerín - má významné hydratačné a zmäkčujúce vlastnosti

PRÍRODNÝ OLEJ NA VLASY NEOBSAHUJE
BEZ SILIKÓNOV! Neobsahuje PEG, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)


BIOKAP® Bellezza | Mastné vlasy a lupiny


Šampón na mastné vlasy 200ml

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN NA MASTNÉ VLASY 200ml


Jeho špecifické zloženie normalizuje nadmernú tvorbu kožného mazu, obnovuje vitalitu a ľahkosť vlasov. Reguláciou mazu tiež pomáha v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov, ktoré je spôsobené zvýšenou tvorbu mazu.

KEDY POUŽÍVAŤ PRÍRODNÝ ŠAMPÓN
Pri problémoch s nadmernou produkciou kožného mazu a pri rýchlom mastení vlasov.

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN OBSAHUJE
Cysteín a extrakt zo striebornej jedle - redukcia nadmernej tvorby mazu
Ovocné kyseliny - odstraňujú nečistoty, odumreté bunky a nadmernú mastnotu.
Výťažky z islandského lišajníka, rozmarínu a lopúcha - majú čistiaci účinok
Mentol, esenciálny olej z rozmarínu a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia - majú čistiaci a osviežujíci účinok.

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)

Šampón proti lupinám 200ml

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN PROTI LUPINÁM 200ml


Jeho špecifické zloženie efektívne bojuje proti tvorbe lupín, s ohľadom na prirodzenú fyziológiu pokožky hlavy. Oleje a rastlinné výťažky majú integrovaný účinok: čistia - osviežujú - vyrovnávajú - regulujú tvorbu mazu.

KEDY POUŽÍVAŤ PRÍRODNÝ ŠAMPÓN
Pri probléme s tvorbou suchých alebo mastných lupín.

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN OBSAHUJE
Extrakt z vŕby - normalizuje tvorbu mazu
Výťažok z rastliny Helichrysum, esenciálne oleje z rozmarínu a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia - čistiaci účinok
Mentol - osviežuje pokožku, eliminuje svrbenie
Extrakty z kaktusu, červených ríbezlí a agáve - regulácia kožného mazu

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)

Sérum na mastné vlasy - proti lupinám 50ml

SÉRUM NA MASTNÉ VLASY / PROTI LUPINÁM 50ml


Sérum na mastné vlasy je intenzívnou kúrou na mastné vlasy a vlasy s lupinami. Sérum na mastné vlasy a lupiny má významné upokojujúce, osviežujúce a regeneračné účinky na pokožku hlavy. Sérum na mastné vlasy reguluje tvorbu mazu a tiež pomáha v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov, ktoré je spôsobené jeho zvýšenou tvorbu. Oleje a rastlinné výťažky bojujú proti tvorbe lupín a regenerujú pokožku.

KEDY POUŽÍVAŤ SÉRUM NA MASTNÉ VLASY
Pri problémoch s nadmernou produkciou kožného mazu, pri rýchlom mastení vlasov a na vlasy s lupinami. Je intenzívnym prípravkom, ktorý podporuje účinok šampónu na mastné vlasy BioKap® alebo šampónu proti lupinám BioKap®.

SÉRUM NA MASTNÉ VLASY OBSAHUJE
Extrakty z kaktusu, agáve a lopúcha - regulujú tvorbu mazu
Výťažok z rastliny Helichrysum, esenciálne oleje z rozmarínu a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia - efektívne pôsobia proti tvorbe lupín a eliminujú vypadávanie vlasov, spôsobené nadmernou tvorbou kožného mazu.

SÉRUM NA MASTNÉ VLASY NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény

POUŽITIE
1. mesiac - každý druhý deň
2. mesiac - 2x týždenne


BIOKAP® Bellezza | Univerzálne produkty


BIO Šampón a sprchový gél 200ml

BIO ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL 200ml


BIO šampón a sprchový gél má čistiace, zmäkčujúce, upokojujúce a zjemňujúce účinky. BIO šampón zjemňuje pokožku, dodáva vlasom objem a lesk. BIO šampón je ideálny na časté použitie pre celú rodinu, vhodný aj pre deti. Bez parfumov a syntetických farbív.

ECO CERT
Prírodná a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou Ecocert Greenlife na základe štandárd Ekocert.
* 98,7% ingrediencií prírodného pôvodu
* 10,9% ingrediencií z ekologického pestovania

KEDY POUŽÍVAŤ BIO ŠAMPÓN
BIO šampón má čistiaci účinok s jemnými zložkami, je preto vhodný na časté umývanie pokožky tela a vlasov. BIO šampón je zvlášť vhodný na pravidelné umývanie po cvičení alebo po návšteve bazéna. Ideálny na každodennú hygienu celej rodiny.

BIO ŠAMPÓN OBSAHUJE
Ryžové a pšeničné proteíny - zmäkčujú pokožku a dodávajú vlasom hodvábny lesk.
Esenciálny olej z tymiánu, extrakty z levandule a nevädze - majú upokojujúci účinok.

BIO ŠAMPÓN NEOBSAHUJE
Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)

Šampón na časté použitie 200ml

Prírodný šampón na časté použitie 200ml


Oleje a rastlinné výťažky majú významné zvláčňujúce, hydratačné a čistiace vlastnosti a zabezpečujú tak blahodárnu starostlivosť a vlasy a vlasovú pokožku. Prírodný šampón zaisťuje šetrné umývanie vlasov a pokožky hlavy, zanecháva vlasy jemné a lesklé. Delikátna vôňa mandlí dodáva vlasom príjemnú vôňu.

KEDY POUŽÍVAŤ PRÍRODNÝ ŠAMPÓN
Zvlášť vhodné na časté umývanie suchých a lámavých vlasov, určený pre celú rodinu.

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN OBSAHUJE
Prírodný olej zo sladkých mandlí, kokosový olej a extrakt z ibišteka - výživný, zjemňujúci a upokojujúci účinok
Výťažky z mučenky, ananásu a hrozna - hydratačný a regeneračný účinok
Extrakt z rastliny Yucca saponins v kombinácii s islandským lišajníkom, esenciálnymi olejmi z rozmarína a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia - čistiaci účinok

PRÍRODNÝ ŠAMPÓN NEOBSAHUJE
PEG, silikóny, parabény, SLS (Sodium Lauryl Sulfate)