Biokap
Biokap
BioKap - Anticaduta BioKap - Bellezza BioKap - Nutricolor

Prírodné zložky - BIOKAP®

BIOKAP® je línia vlasových produktov inšpirovaná bohatstvom sveta prírody.

ALOE VERA

Aloe vera patrí do čeľade ľaliovitých, ktorá rastie v tropických a subtropických oblastiach. Aloe vera dokáže žiť bez vody. Jednou z hlavných účinných látok je polysacharid acemanán. Táto substancia pri vnútornom užití aktivuje imunitný systém, chráni bunkové membrány a pôsobí antibakteriálne, antivirálne a antimykoticky. Okrem toho aloa obsahuje vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny, aminokyseliny. Aloe vera celkovo obsahuje viac ako 200 farmakologicky výzamných látok.

Aloe vera BioKap

Účinky Aloe vera - Vnútorné

Aloe vera je dobré úžívať vnútorne, vtedy má najlepšie účinky. Aloe vera má detoxikačné účinky, podporuje činnosť pečene, pomáha pri zápche, znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterolu, zažívacích a črevných problémoch, astme, artitíde, cukrovke, obezite, posilňuje imunitu.


Účinky Aloe vera - Vonkajšie

Aloe vera má antibakteriálne a antivírusové, protizápalové účinky, odstraňuje celuitídu, lupienku, kožné ochorenia, ekzémy, pomáha pri liečbe popálenín, odrenín, rezných rán. Výborné účinky má aj na poškodené vlasy.


Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú ALOE VERA
Výživný a obnovujúci šampón s fytokeratínom
Výživná a obnovujúca maska s fytokeratínom

FYTOKERATÍN

Fytokeratín je rastlinný keratín získavaný z ryže. Náš vlas dokáže prijať tento prírodný keratín oveľa rýchlejšie ako umelo vytvorený keratín, práve preto prípravky obsahujúce „FYTOKERATÍN“ sú veľmi účinné.

Fytokeratin BioKap

Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú FYTOKERATÍN
Výživný a obnovujúci šampón s fytokeratínom
Výživná a obnovujúca maska s fytokeratínom
Dvojfázový reštrukturalizačný olej

OLEJ ZO SLADKÝCH MANDLÍ

Mandla je semeno mandle, spravidla mandle obyčajnej, stromu z čelade ružovité. Olej zo sladkých mandlí sa vyznačuje vysokým podielom bioaktývnych látok. Obsahuje vysoký obsah vitamínu A, E, nenasýtené mastné kyseliny, vápnik a horčík. Mandlový olej sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva pocit mastnej pokožky, ani neupcháva pôry. Mandlový olej je prevenciou pri tvorbe vrások, má vysoké hydratačné vlastnosti. Zábaly z mandlového oleja sú vynikajúce na poškodené a suché vlasy – hydratuje a vyživuje vlasy, dodáva im nádherný lesk.

Mandle BioKap

Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú OLEJ ZO SLADKÝCH MANDLÍ
Dvojfázový reštrukturalizačný olej
Šampón na časté použitie

ČAJOVNÍKOVÝ STROM MELALEUCA ALTERNIFOLIA

Je to rastlina príbuzná blahovičníku (eukalyptus) a patrí do čeľade myrtovitých. Jeho špecifická vôňa pripomína zmes eukalyptu, myrhy, muškátového orechu a gáfru. Zázračné účinky: Má silné antibakteriálne účinky a antiseptické účinky, pomáha pri rôznych zápaloch a infekciách. Zubní lekári ho odporúčajú pri ústnej hygiene, po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine, pri zápaloch ďasien a aftách. Pri bolestiach hrdla sa používa ako klokadlo zriedené spolu s vodou. Vhodný je aj na popraskanú pokožku.

Čajovníkový strom

Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú olej z Čajovníkového stromu Melaleuca alternifolia
Dvojfázový reštrukturalizačný olej
Šampón na mastné vlasy
Šampón proti lupinám
Sérum na mastné vlasy / proti lupinám
Šampón na časté použitie
Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov

SAW PALMETTO

Saw palmetto je malá, kríkovitá palma s tmavočervenými plodmi. Extrakt z plodov saw palmetto je bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny. Je účinný u pacientov s prostatickými ťažkosťami, vrátane častého močenia v noci a pri liečbe vypadávania vlasov u žien aj u mužov.

Saw palmetto BioKap

Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú extrakt Saw palmetto
Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov
Posilňujúce ampulky proti vypadávaniu vlasov
Posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov

TEKVICOVÉ SEMIENKA

Tekvicové semienka majú na organizmus pozitívne účinky. Chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov, detoxikujú organizmus, znižujú krvný tlak, znižujú cholesterol, prečisťujú obličky a močové cesty, zlepšujú trávenie, zlepšujú náladu. Tekvicové semienka obsahujú cucurbitaceiny, látky, ktoré bránia v transformácii hormónu testosterón do formy dihydrotestosterón (DHT). DHT spôsobuje, že bunky prostaty rastú a tým sa neustále zväčšuje. Tekvicové semienka sú bohaté na zinok, fosfor, mangán, horčík, vápnik, železo, meď, vitamíny A, B, D, E, na aminokyseliny a omega 3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny.

Tekvicové semienka BioKap

Výrobky BIOKAP®, ktoré obsahujú extrakt z Tekvicových semien
Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov
Posilňujúce ampulky proti vypadávaniu vlasov
Posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov
Výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov - pre mužov