Anticaduta posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov

anticaduta

BIOKAP ANTICADUTA posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov, 50 ml

Receptúra je založená na báze rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Posilňujúce sérum BioKap® je intenzívnou kúrou na riešenie problému s nadmerným vypadávaním vlasov u mužov aj žien.

Obsahuje výťažok z palmovitej rastliny Saw Palmetto, z tekvicových semiačok a tiež extrakt z africkej rastliny Olax Dissitiflora, ktorá má významný vplyv na mikrocyrkuláciu – dôležitú pre vlasové cibuľky. Výťažky z chinovníka, papriky, rebríčka, žihľavy a červeného vína* posilňujú a chránia vlasové vlákno. esenciálne oleje z rozmarínu* a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia* majú osviežujúci a čistiaci efekt.

* z ekologického pestovania

BIOKAP® GARANCIA:

  • Neobsahuje PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

SPÔSOB POUŽITIA:

Prípravok nanášajte na navlhčené alebo suché vlasy. Ak ho nanášate na vlhké vlasy, odporučame ich najprv umyť posilňujúcim šampónom proti vypadávaniu vlasov BioKap®. Zvýši sa tým účinok aktívnych látok. Naneste niekoľko kvapiek prípravku na pokožku hlavy a jemne masírujte končekmi prstov. Aplikujte každý druhý deň po dobu 2 mesiacov. Potom 2x týždenne počas ďalších 2 mesiacov. Na zachovanie dosiahnutých výsledkov odporúčame kúru zopakovať 2x ročne.

KEDY POUŽÍVAŤ POSILŇUJÚCE SÉRUM PROTI VYPADÁVANIU VLASOV?
Odporúča sa používať, ak sú vlasy jemné, krehké, slabé a viditeľne vyžadujú posilnenie od korienkov. Tiež na nadmerne vypadavajúce vlasy.

POSILŇUJÚCE SÉRUM PROTI VYPADÁVANIU VLASOV OBSAHUJE
Extrakt z rastliny Olax dissitiflora – posilňuje vlasové cibuľky a stimuluje mikrocyrkuláciu vlasovej pokožky.
Extrakt z rastliny Saw Palmetto – rastlina bohatá na mastné kyseliny a fytosteroly, je najpoužívanejším prírodným produktom pri liečbe vypadávania vlasov.
Výťažky z tekvicových semien a chinovníka – posilňujú vlasové vlákno.
Vitamín PP, extrakt z rebríčka a papriky – hydratujú a chránia vlasy.
Výťažok zo žihľavy – normalizuje tvorbu mazu.

SÚVISIACE PRODUKTY