Anticaduta výživový doplnok pre mužov

anticaduta

BIOKAP ANTICADUTA výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov pre mužov (60 tabliet)

Produkt zahrnutý do registra výživových doplnkov Ministerstva zdravotníctva pod kódom 7117

Výživový doplnok je špeciálne vyvinutý na liečbu nadmerného vypadávania vlasov u mužov. Jeho zloženie s Tricofoltil® komplexom je na báze ľanového oleja a je obohatený o kyselinu linolénovú a meď. Tieto zložky dopomáhajú prirodzenej pigmentácii vlasov. Biotín je aktívnou zložkou, ktorá udržuje vlasy zdravé. Formula je ďalej obohatená o Taurín, sírne aminokyseliny, proso, tekvicu, bylinný extrakt Serenoi a ďalšie zložky, ako sú: praslička, zinok a selén ktoré napomáhajú udržiavať a vlasy a nechty silné a zdravé.

ZLOŽENIE:
Komplex Tricofoltil® s ľanovým olejom, meďou a D-biotínom, tekvica, proso, bylinný extrakt Serenoi, praslička, L-cystínom, taurínom, L-metionínom, kyselina para-aminobenzoová, vitamín E, zinok, betakaroté, selén

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA:
2 kapsuly denne (zapiť dostatočným množstvom vody, najlepšie po jedle).

POZNÁMKA:
Výrobok neobsahuje laktózu.

AKO ÚČINKUJE VÝŽIVOVÝ DOPLNOK PROTI VYPADÁVANIU VLASOV?
Cez krvný obeh sa k vlasovým folikulam dostávajú aktívne zložky, ktoré poskytujú vlasom všetky potrebné živiny dôležité pre správny cyklus vzniku, rastu a obnovy vlasov. Obsahuje tiež látky zabraňujúce účinkom dihydrotestosterónu, ktorý poškodzuje vlasové puzdro a vyradzuje z činnosti vlasové folikuly. 

AKTÍVNE LÁTKY
Taurín – posilňuje vlasové folikuly, prináša vlasom výživu. Produkcia taurínu u mužov klesá s vekom a stresom.
Extrakt z tekvicových semien – bohatý na látky cucurbitacíny ktoré bránia transformácii testosterónu na formu DHT, ktorý poškodzuje vlasové puzdro.
Rastlinné výťažky – proso a praslička
Aminokyseliny – L-metionín, cysteín, cucurbitín
Vitamíny: C, E, PABA, beta-karotén, biotín
Minerály: zinok, meď, selén

Obnovujú silu, pružnosť a odolnosť vlasov aj nechtov, majú antioxidačný účinok, pôsobia proti vplyvu voľných radikálov a ako prevencia predčasného starnutia pokožky.

SÚVISIACE PRODUKTY