Tajomstvo našich odborníkov na farby pre dokonalý výsledok s

Biokap Nutricolor Delicato Rapid

Chcete zmeniť farbu vlasov? Alebo zakryť odrasty? Čoraz viac žien sa rozhoduje pre farbenie vlasov doma, pretože je to jednoduché a pohodlné a teraz s farbami na vlasy Biokap Nutricolor Delicato Rapid aj rýchle! V skutočnosti stačí na dosiahnutie prirodzenej a jednotnej farby doba aplikácie 10 minút.

PRE DOKONALÝ VÝSLEDOK SEM TIPY OD NAŠICH ODBORNÍKOV:

VŠETKY DNI NIE SÚ ROVNAKÉ

Nefarbíte si vlasy, ak ste ich práve umyli; radšej počkajte pár dní po umytí šampónom.

PREDTÝM AKO ZAČNEŠ

Opatrne si vlasy vyčešte a naneste ochranný krém pozdĺž línie vlasov a na okraj uší: takto si náhodne nezašpiníte pokožku.

NEMIEŠAŤ

Nemiešajte BioKap® Nutricolor Delicato Rapid s inou farbou na vlasy. Odtiene budú odlišné a tiež čas pôsobenia nemusí byť rovnaký.

APLIKÁCIA FARIEB

Pri nanášaní farby vždy začnite od zadnej časti hlavy, kde sú vlasy silnejšie, alebo od spánkov, kde je potrebné vlasy dlhšie nanášať. Ak používate hrebeň, uistite sa, že nie je vyrobený z kovu, pretože by to mohlo narušiť správny vývoj farieb.

OPATRNE Opláchnite

Pred opláchnutím jemne jednu minútu masírujte farbu na pokožke hlavy. Potom vlasy starostlivo opláchnite, až kým nebude voda úplne čistá. Na záver použite kondicionér.

SVETLEJŠIA JE LEPŠIA AKO TMAVŠIA

Ak ste nerozhodní medzi dvoma farbami, začnite svetlejšou; vždy je lepšie neskôr naniesť tmavšiu farbu. Neodporúčame robiť opak.

NEPREKRAČUJTE ČAS APLIKÁCIE

Čas aplikácie sa počíta od okamihu, keď dokončíte nanášanie farby. Celá farebná aplikácia by mala trvať maximálne 5 minút. Ak to trvá dlhšie, zodpovedajúcim spôsobom skráťte čas aplikácie. Napríklad, ak na aplikáciu farby na vlasy potrebujete ešte 1 – 2 minúty, celková doba bez pôsobenia by mala byť 8 – 9 minút. Neodporúčame prekročiť dobu 10 minút bez aplikácie, pretože výsledná farba môže byť tmavšia, ako sa očakávalo.

Scroll to Top