AKO NANÁŠAŤ FARBU NA VLASY

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

SLEDOVAŤ TUTORIAL

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby na vlasy BioKap Nutricolor od Bios Line zaisťujú prirodzené a žiarivé farby s dlhou životnosťou s dokonalým pokrytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najjemnejšiu pokožku. Obohatené arganovým olejom z ekologického poľnohospodárstva a komplexom Tricorepair neobsahujú amoniak ani parabény. Testované na nikel a dermatologicky testované.

Jemne si umyte vlasy, aby ste ich zbavili zvyškov laku na vlasy. Zatlačte na perforovaný výrez na škatuľke a vložte fľašu Nutrifix a obsah skúmavky nalievajte do fľaše.

Utiahnite plastový vrchnak aplikátora a poriadne ho pretrepte, aby ste dosiahli homogénnu zmes.

Nasaďte si rukavice a ochranný plášť, rozlomte hrot vrchnáku  a okamžite začnite aplikáciu. Neuchovávajte zmes v uzavretej fľaši, aby sa zabránilo riziku prasknutia fľaše a škodlivých únikov. Získanú zmes je možné použiť iba na jednu aplikáciu.

Časť zmesi rozložte na korienky, jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť asi 20 minút; potom naneste zvyšok zmesi na všetky vlasy. / V prípade farby na vlasy Nutricolor Delicato Rapid: rozdeľte zmes na dĺžku a končeky vlasov, potom na korienky. Môžete použiť nekovový hrebeň s veľkými zubami.

Zľahka vmasírujte a rozčešte hrebeňom so strednými zubami, aby sa produkt rozložil po celej dĺžke. Nechajte odpočívať približne 15 minút. / V prípade farby na vlasy Nutricolor Delicato Rapid: zľahka vmasírujte, aby sa produkt rovnomerne rozložil, a nechajte odpočívať asi 10 minút.

Po uplynutí doby spracovania si vlasy umyte teplou vodou a jemne vmasírujte. Počkajte ešte niekoľko sekúnd a potom ich dôkladne opláchnite, kým voda nebude číra.

Naneste obsah kondicionéra po farbení a jemne vmasírujte, aby sa produkt rovnomerne rozložil.

Opatrne opláchnite a odstráňte všetky zvyšky farbiva, ktoré by mohli zostať na pokožke.

1. PRED POUŽITÍM AKEJKOĽVEK BIOCAP NUTRICOLOR FARBY NA VLASY, ODPORÚČAME, ABY STE POUŽILI OCHRANNÝ KRÉM NA POKOŽKU  (TVÁR, KRK, UŠI), ABY STE PREDIŠLI ZAFARBENIU POKOŽKY.

2. ZVYŠKY NESPOTREBOVANEJ FARBY NESMÚ BYŤ POUŽITÉ ALEBO SKLADOVANÉ.

3. BIOCAP NUTROCOLOR FARBY NA VLASY NEMIEŠAJTE S INÝMI FARBAMI NA VLASY. 

UPOZORNENIE
A. Ak máte menej ako 50% sivých vlasov: pre udržanie svojej farby naneste odtieň podobný tomu vášmu.
B. Ak máte viac ako 50% sivých vlasov: na dosiahnutie svojej farby naneste tmavší odtieň.

Scroll to Top