BioKap Bellezza Bio

Ekologicky certifikovaná a udržateľná línia pre krásne vlasy.

Prirodzenosť a účinnosť produktu Biokap Bellezza predstavuje ďalší krok k prírode a chúlostivému ekosystému, ktorý ju chráni, a to vďaka novej bioorganickej línii BioKap Bellezza. Ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú výrobky organického pôvodu aj pre osobnú starostlivosť.

BioKap Bellezza bio šampóny a kondicionéry sú vegánske recepty s viac ako 97% zložiek prírodného pôvodu, z ktorých vysoké percento je z ekologického poľnohospodárstva.
Sú certifikované podľa pokynov spoločnosti Cosmos Organic spoločnosťou Ecocert Greenlife, najdôležitejším certifikačným orgánom na svete.

Šampóny aj kondicionéry určené pre každú potrebu majú rýchlo biologicky odbúrateľné čistiace bázy. Vône sa získavajú výhradne z prírodných a certifikovaných éterických olejov.

Vyvinuté podľa najmodernejších ekologických štandardov, aby bola zaručená bezpečnosť, výsledky a príjemné použitie, neobsahujú všetky výrobky: silikóny, parabény, vône ani syntetické vône. Nakoniec sú niklom a dermatologicky testované

BioKap Bio záruky

UDRŽATEĽNÉ BALENIE

BioKap Bellezza bio má tiež zelené obaly vyhovujúce ekologickým normám: 100% recyklované PET fľaše; PE tuby a štítky rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny; 100% FSC recyklovateľné papierové obaly z kontrolovaného poľnohospodárstva.

BioKap bio miluje vaše vlasy a prírodu.

Scroll to Top