Belezza výživný balzam na suché a poškodené vlasy

bellezza

BIOKAP BELLEZZA výživný balzam na suché a poškodené vlasy, 125 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek a rastlinných výťažkov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Kondicionér BioKap® poskytuje starostlivosť a výživu suchým a poškodeným vlasom bez života so sklonom k lámaniu a štiepeniu.

Vďaka vysokému obsahu živín efektívne vyživuje vlasy, reštrukturalizuje ich a chráni pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje štiepeniu končekov. Zanecháva vlasy nadýchané a hodvábne jemné. Obsahuje jojobový olej, pšeničné proteíny a extrakt z chmeľu.

SPôSOB POUŽITIA: Po umytí vlasov šampónom naneste malé množstvo kondicionéru na vlhké vlasy, a jemne vmasírujte. Na zvýšenie účinku je možné prekryť vlasy fóliou, čím sa vytvorí prospešný „tepelný efekt“, ktorý otvorí cibuľky vlasov a zvýši tak účinok prípravku. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou.

BIOKAP® GARANCIA:

  • Bez parabénov
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Vďaka vysokému obsahu živín má výživný balzam reštrukturalizačné, výživné a ochranné účinky na suché a poškodené vlasy. Výživný kondicionér chráni vlasy pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Výživný kondicionér je vhodný na časté použitie po umytí vlasov šampónom. Výživný balzam uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje štiepeniu končekov. Výživný kondicionér dodáva vlasom príjennú vôňu. Jednoduché a rýchle použitie. 

KEDY POUŽÍVAŤ VÝŽIVNÝ BALZAM
Vhodný na výživu a ochranu vlasov po každom umytí. Na ošetrenie suchých a poškodených vlasov s rozštiepenými končekmi.

SPÔSOB POUŽITIA
Po  umytí vlasov šampónom, aplikujte malé množstvo balzamu na mokré vlasy. Masírujte do vlasov po celej dĺžke. Pred sušením vlasov dôkladne opláchnite. 

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Rastlinné ceramidy z olivového oleja, jojobový olej, pšeničné proteíny a chmeľový extrakt, ktoré vyživujú, reštrukturalizujú a chránia vlasy. 

SÚVISIACE PRODUKTY