Bellezza BIO reštrukturalizačný balzam

bellezza bio

BIOKAP BELLEZZA BIO reštrukturalizačný balzam, 125 ml

Prírodná a organická kozmetika s certifikátom COSMOS ORGANIC certifikovaná spoločnosťou Ecocert Green Life podľa COSMOS štandardov.

98,15% ingrediencií z celkového zloženia je prírodného pôvodu a 15,51% ingrediencií z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čistiaci základ je úplne biologicky rozložiteľný a vôňa produktu pochádza z prírodných éterických olejov. Produkt aj obal produktu sú úplne recyklovateľné.

Balzam obsahuje extrakt z ovsa, ktorý pomáha reštrukturalizovať vlasy a zabraňuje tvorbe štiepeniu končekov. Vďaka komplexu vyrobeného zo zelených vlašských orechov chráni vlasy pred UV žiarením a zachováva lesk. Zanecháva vlasy ľahké, výživné, jemné a ľahko rozčesateľné. 

BIOKAP® GARANTUJE:

 • Neobsahuje PEG
 • Bez silikónov
 • Bez parabénov
 • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
 • Bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
 • Bez DEA (dietanolamín)
 • Testované na nikel
 • Dermatologicky testované

BioKap Bellezza BIO reštrukturalizačný balzam zvlhčuje, vyživuje vlasy bez toho aby ich zaťažoval. Zložky zaisťujú výživu, ochranu, hebkosť a lesk pre vlasy.   

RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE 

 • 100% recyklovateľná PET fľaša;
 • Etiketa je zo zeleného PE z cukrovej trstiny;
 • Balenie je zo 100% recyklovateľného FSC® papiera, ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. 

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO PRODUKT
Použite tento balzam na vlasy, ktoré sa ťažko rozčesávajú a potrebujú výživu.

SPÔSOB POUŽITIA
Použite na vlasy umyté šampónom. Naneste malé množstvo produktu na mokré vlasy umyté šampónom, jemne vmasírujte po celej dĺžke. Potom opláchnite veľkým množstvom vody a vlasy vysušte. 

BALZAM OBSAHUJE
Fyto-komplex zo zelených vlašských orechov: chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a UV lúčmi, zachováva jej vzhľad a lesk. 
Organický ovos: zvláčňuje, upokojuje a zjemňuje. 
Trehalóza: cukor, ktorý dodáva dĺžkam hydratáciu, zvlášť vhodný v prípade suchých vlasov. 
Babasový olej: získaný z orechov palmy Babassu, pôvodom z amazonského pralesa v Brazílii, má ideálne zvláčňujúce vlastnosti pre suché a krehké vlasy. 
Murumuru maslo: získané zo semien palmy pochádzajúcej z brazílskeho Amazonu. Má upokojujúce, zvláčňujúce, elastifikačné a antioxidačné vlastnosti. Ideálne pre výživu suchých, krehkých alebo kučeravých vlasov. 

POZNÁMKY
Biokap® Bellezza BIO vám zaručuje, že neobsahuje: PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Organic
Certifikát COSMOS ORGANIC spoločnosťou ECOCERT GREENLIFE podľa štandardov COSMOS 

Certifikát obalov
Obaly sú zo 100% recyklovateľného papiera FCS
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú zodpovedne obhospodarovaných lesov, podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem. 

„Som zelený“ 
Etikety na obale sú zo zeleného PE, ktorá sa spracováva z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má minimálny vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka. 

SÚVISIACE PRODUKTY