Bellezza BIO šampón a sprchový gél

bellezza bio

BIOKAP BELLEZZA BIO šampón a sprchový gél, 200 ml

Prírodná a organická kozmetika s certifikátom COSMOS ORGANIC certifikovaná spoločnosťou Ecocert Green Life podľa COSMOS štandardov.

97,73% ingrediencií z celkového zloženia je prírodného pôvodu a 12,36% ingrediencií z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čistiaci základ je úplne biologicky rozložiteľný a vôňa produktu pochádza z prírodných éterických olejov. Produkt aj obal produktu sú úplne recyklovateľné.

Šampón a sprchový gél BioKap® je určený na jemné umývanie pokožky na tele a vlasov. Je ideálny na každodenné používanie pre celú rodinu, aj pre deti. Bez parfumov a syntetických farbív.

Jemne umýva pokožku celého tela a vlasov. Pokožku zanecháva hodvábne jemnú a hladkú a uľahčuje rozčesávanie vlasov. Ryžové a pšeničné proteíny zmäkčujú pokožku a dodávajú vlasom lesk. Extrakty z levandule a nevädze majú upokojujúci účinok. Vďaka obsahu esenciálnych olejov z tymianu a levandule, je produkt ideálny na časté umývanie pokožky aj vlasov, určený pre celú rodinu a obzvlášť vhodný pre športovcov.

*z ekologického poľnohospodárstva

BIOKAP® GARANTUJE:

 • Neobsahuje PEG
 • Bez silikónov
 • Bez parabénov
 • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
 • Bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
 • Bez DEA (dietanolamín)
 • Testované na nikel
 • Dermatologicky testované

RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE 

 • 100% recyklovateľná PET fľaša;
 • Etiketa je zo zeleného PE z cukrovej trstiny;
 • Balenie je zo 100% recyklovateľného FSC® papiera, ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne.

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO PRODUKT
Vďaka svojej jemnosti je určený na každodennú hygienu celej rodiny. Je zvlášť vhodný pre osobnú hygienu tých, ktorí navštevujú bazény a telocvične.

SPÔSOB POUŽITIA
Naneste produkt na mokré vlasy, masírujte, kým nevytvorí jemnú penu a opláchnite veľkým množstvom vody.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Zmes povrchovo aktívnych látok rastlinného pôvodu, zvlášť vhodná pre jemnú pokožku.
Organická levanduľová voda s upokojujúcou a regeneračnou činnosťou.
Éterický olej z tymiánu a levandule, s čistiacim, antiseptickým a upokojujúcim účinkom.
Voda z nevädze s upokojujúcim, antiseptickým a tonizujúcim účinkom.
Pšeničné proteíny s kondicionačným účinkom; posilňujú, dodávajú vlasom objem, ktoré sa ľahko češú a majú krásny lesk.

POZNÁMKY
Biokap® Bellezza BIO vám zaručuje, že neobsahuje: PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Organic
Certifikát COSMOS ORGANIC spoločnosťou ECOCERT GREEN LIFE podľa štandardov COSMOS

Certifikát obalov
Obaly sú zo 100% recyklovateľného papiera FCS
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú zodpovedne obhospodarovaných lesov, podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem.

„Som zelený“
Etikety na obale sú z recyklovateľného „Green PE“, ktorá sa spracováva z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má minimálny vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka.

SÚVISIACE PRODUKTY