Bellezza BIO spevňujúci šampón

bellezza bio

BIOKAP BELLEZZA BIO posilňujúci šampón s certifikátom, 200 ml

Prírodná a organická kozmetika s certifikátom COSMOS ORGANIC certifikovaná spoločnosťou Ecocert Green Life podľa COSMOS štandardov.

97,97% ingrediencií z celkového zloženia je prírodného pôvodu a 12,96% ingrediencií z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čistiaci základ je biologicky rozložiteľný a vôňa pochádza z prírodných éterických olejov. Produkt aj obal produktu sú úplne rozložiteľné.

Šampón s kurkumou a prasličkou je určený na posilnenie a revitalizáciu vlasov.

BIOKAP® GARANTUJE:

 • Neobsahuje PEG
 • Bez silikónov
 • Bez parabénov
 • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
 • Bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
 • Bez DEA (dietanolamín)
 • Testované na nikel
 • Dermatologicky testované

BioKap Bellezza BIO šampón obsahuje špeciálnu aktívnu zložku založenú na peptidoch z kurkumy a prasličky, bohatej na kremík, ktoré spolu oživujú a spevňujú vlasy a dodávajú im krásu. Rastlinné látky z kokosu šetrne čistia pokožku hlavy pri rešpektovaní rovnováhy prírody.

Produkt ako aj obal produktu sú úplne recyklovateľné. 

 • 100% recyklovateľná PET fľaša;
 • Etiketa je zo zeleného PE z cukrovej trstiny;
 • Balenie je zo 100% recyklovateľného FSC® papiera, ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. 

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO PRODUKT
Ideálny pre jemné, krehké vlasy, ktoré nemajú objem. Vhodný aj v prípade nadmerného vypadávania vlasov. 

SPÔSOB POUŽITIA
Naneste produkt na mokré vlasy, masírujte, kým nevytvorí jemnú penu a opláchnite veľkým množstvom vody.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Zmes sladkých kokosových povrchovo aktívnych látok, aby boli vlasy hebké. Vlasy sú objemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú
Extrakt z kurkumy má revitalizačný účinok a posilňuje štruktúru vlasov.
Praslička je veľmi bohatá na kremík a iné minerály, ktoré je potrebné pre posilnenie vlasov. Má revitalizačný a posilňujúci účinok na krehké a poškodené vlasy.

POZNÁMKY
Biokap® Bellezza BIO vám zaručuje, že neobsahuje: PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Organic
Certifikát COSMOS ORGANIC spoločnosťou ECOCERT GREEN LIFE podľa štandardov COSMOS 

Certifikát obalov
Obaly sú zo 100% recyklovateľného papiera FCS
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú zodpovedne obhospodarovaných lesov, podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem. 

„Som zelený“ 
Etikety na obale sú zo zeleného PE, ktorý sa spracováva z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má minimálny vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka. 

SÚVISIACE PRODUKTY