Bellezza BIO ultra jemný šampón

bellezza bio

BIOKAP BELLEZZA BIO ultra jemný šampón s certifikátom, 200 ml

Prírodná a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa smerníc COSMOS

97,94% ingrediencií z celkového zloženia je prírodného pôvodu a 13,45% ingrediencií z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čistiaci základ sa rýchlo biologicky rozloží a vôňa produktu pochádza z prírodných éterických olejov. Produkt ako aj obal produktu sú úplne rozložiteľné.

Šampón z obilných cukrov je vhodný pre všetky typy vlasov a pre celú rodinu. Dokonca je vhodný aj pre najmenších, pretože receptúra neštípe oči.  

BIOKAP® GARANTUJE:

 • Neobsahuje PEG
 • Bez silikónov
 • Bez parabénov
 • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
 • Bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
 • Bez DEA (dietanolamín)
 • Testované na nikel
 • Dermatologicky testované
 • Veganska receptúra – neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

BioKap Bellezza BIO šampón je ideálny na časté umývanie a každodenné použitie. Jeho zloženie, ocenené s organickým certifikátom Cosmos Organic, obsahuje cereálny cukor, ktorý jemne čistí a udržuje vlasy hydratované, hebké a ľahko rozčesateľné. Vďaka fyto-komplexu získaného zo zelených vlašských orechov sú vlasy ochránené pred vonkajšími vplyvmi a zachová sa ich farba. Prítomnosť extraktu z mandlí dodá vlasom jemnosť a lesk.

Produkt ako aj obal produktu sú úplne recyklovateľné: 

 • 100% recyklovateľná PET fľaša;
 • Etiketa je zo zeleného PE z cukrovej trstiny;
 • Balenie je zo 100% recyklovateľného FSC® papiera, ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. 

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO PRODUKT
Ideálny na každodenné použitie a na všetky typy vlasov. 

SPÔSOB POUŽITIA
Naneste produkt na mokré vlasy, masírujte, kým nevytvorí jemnú penu a opláchnite veľkým množstvom vody.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Zmes sladkých povrchovo aktívnych látok z cukrov, ktoré dodávajú vlasom hydratáciu a hebkosť – čistenie sa stáva kozmetickým ošetrením
Fyto-komplex získaný zo zelených vlašských orechov, ktorý chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a žiarením, zachováva jej vzhľad a lesk.
Obsahuje prírodný kondicionér z guarovej gumy na lepšie rozčesanie vlasov.

POZNÁMKY
Biokap® Bellezza BIO vám zaručuje, že neobsahuje: PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Organic
Certifikát COSMOS ORGANIC spoločnosťou ECOCERT GREEN LIFE podľa štandardov COSMOS 

Certifikát obalov
Obaly sú zo 100% recyklovateľného papiera FCS
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú zodpovedne obhospodarovaných lesov, podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem. 

„Som zelený“ 
Etikety na obale sú zo zeleného PE, ktorý sa spracováva z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má minimálny vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka. 

 

SÚVISIACE PRODUKTY