Bellezza BIO vyrovnávací šampón

bellezza bio

BIOKAP BELLEZZA BIO obnovujúci šampón s certifikátom, 200 ml

Prírodná a organická kozmetika s certifikátom COSMOS ORGANIC certifikovaná spoločnosťou Ecocert Green Life podľa COSMOS štandardov.

97,71% ingrediencií z celkového zloženia je prírodného pôvodu a 13,45% ingrediencií z celkového zloženia pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čistiaci základ je úplne biologicky rozložiteľný a vôňa produktu pochádza z prírodných éterických olejov. Produkt aj obal produktu je úplne rozložiteľný.

Šampón so zázvorom a s Boswelliou je určený na čistenie nadmerne sa  mastiacich vlasov. Jeho zloženie, certifikované ako organické, využíva tiež silu extraktu z tymiánu a lopúcha s čistiacim účinkom, aby zanechali vlasy krásne a svieže.

BIOKAP® GARANTUJE:

 • Neobsahuje PEG
 • Bez silikónov
 • Bez parabénov
 • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
 • Bez SLES (Šodium Laureth Sulfate)
 • Bez DEA (dietanolamín)
 • Testované na nikel
 • Dermatologicky testované

BioKap Bellezza BIO šampón jemne čistí a vďaka výťažkom zo zázvoru, z Boswellie a z červeného hrozna pomáha pokožke získať jej optimálnu rovnováhu a pôsobí proti tvorbe nadmerného mazu. Výťažky z tymiánu a lopúcha zanechávajú vlasy jemné a hebké a dodávajú pocit sviežosti a pohody.

Produkt ako ak obal produktu sú úplne recyklovateľné.

 • 100% recyklovateľná PET fľaša;
 • Etiketa je zo zeleného PE z cukrovej trstiny;
 • Balenie je zo 100% recyklovateľného FSC® papiera, ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Tento certifikát zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne.

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO PRODUKT
Ideálny na mastné vlasy. Reguluje tvorbu mazu.

SPÔSOB POUŽITIA
Naneste produkt na mokré vlasy, masírujte, kým nevytvorí jemnú penu a opláchnite veľkým množstvom vody.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Zmes povrchovo aktívnych látok rastlinného pôvodu na báze kokosového oleja a zinku, zvlášť vhodná na podráždenú pokožku a lupiny.
Obsahuje mentol, ktorý poskytuje príjemný a svieži efekt.
Fyto-komplex s čistiacim účinkom zo zázvora, z boswellie a z červeného hrozna pomáha znižovať nadmernú tvorbu mazu.
Výťažky z tymiánu a lopúcha s čistiacim účinkom poskytujú príjemný pocit.

POZNÁMKY
Biokap® Bellezza BIO vám zaručuje, že neobsahuje: PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Organic
Certifikát COSMOS ORGANIC spoločnosťou ECOCERT GREEN LIFE podľa štandardov COSMOS

Certifikát obalov
Obaly sú zo 100% recyklovateľného papiera FCS
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú zodpovedne obhospodarovaných lesov, podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem.

„Som zelený“
Etikety na obale sú zo zeleného PE, ktorý sa spracováva z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má minimálny vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka.

SÚVISIACE PRODUKTY