bellezza bio

bellezza bio

Organicky certifikovaná a udržateľná línia pre krásne vlasy

Prirodzenosť a účinnosť Biokap Bellezza predstavuje ďalší krok smerom k prírode a krehkému ekosystému, ktorý ho chráni, pomocou novej bio-organickej línie BioKap Bellezza BIO. Ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú produkty organického pôvodu aj pre osobnú starostlivosť.

Bellezza BIO je organicky certifikovaná a recyklovateľná línia pre krásne vlasy. Produkty sú vegánske s obsahom viac ako 97% zložiek prírodného pôvodu. Navyše vysoké percento týchto zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
Produkty sú certifikované podľa smerníc Cosmos Organic spoločnosťou Ecocert Greenlife, ktorý je najdôležitejším certifikačným orgánom na svete.

Produkty majú biologicky rozložiteľný čistiaci základy. Vône sa získavajú výlučne z prírodných a certifikovaných éterických olejov. Sú vyvinuté podľa najmodernejších organických noriem, aby bola zaručená bezpečnosť, kvalitný výsledok a maximálny úžitok pri používaní. Žiadny z produktov neobsahuje: Peg, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vône. Sú dermatologicky testované a testované tiež na nikel.

BIOKAP BELLEZZA BIO GARANTUJE:

COSMOS ORGANIC

Certifikovaný s Ecocert Greenlife podľa COSMOS štandardov

VEGÁNSKE ZLOŽENIE

Ingrediencie bez živočíšneho pôvodu

BEZ OBSAHU:

Neobsahuje parabény, parafín, minerálne oleje, silikóny, GMO, SLS, SLES, DEA, formaldehyd

DERMATOLIGICKÉ TESTY A TESTY NA NIKEL

(Nikel menej ako 0,0001%)

RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE:

BioKap Bellezza BIO má tiež zelené obaly v súlade s ekologickými normami: 100% recyklovateľné PET flaše; PE tuby a štítky rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny; 100% FSC obaly z recyklovateľného papiera z kontrolovaného poľnohospodárstva.

FSC PAPIER

FSC značka® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem

SOM ZELENÝ

Štítky a obaly z PE sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského pralesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k zníženiu emisií uhlíka.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY BIO PRODUKTOV: