Bellezza detoxikačný čierny šampón

bellezza

BIOKAP BELLEZZA detoxikačný čierny šampón, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi vlastnosťami, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Detoxikačný čierny šampón BioKap® dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy. Na vlasoch sa môže nahromadiť znečistenie, smog a nadbytočný maz, čím sa znižuje objem vlasov a ich lesk. Tento šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby očistil pokožku hlavy, znížil svrbenie, obnovil vitalitu, pohodu a ľahké tvarovanie vlasov.

Obsahuje rastlinné bambusové uhlie a čierny íl, ktoré absorbujú nečistoty z prostredia. Rastlinný výťažok z xylitolu a panthenolu prispieva k zníženiu svrbenia a začervenania pokožky, zatiaľ čo mentol a organický rozmarínový éterický olej hydratujú a osviežujú, dodávajú pokožke aj vlasom pocit sviežosti a pohodlia. 

BIOKAP® GARANCIA:

  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Tento čierny šampón je vhodný pre všetky typy vlasov a kombinuje detoxikačný účinok ílu s čistiacimi rastlinnými výťažkami.

KEDY POUŽÍVAŤ ŠAMPÓN
Zvlášť vhodné na znečistené vlasy s nadmernou tvorbou mazu a zvyškov smogu. Ideálny pre ľudí, ktorí žijú alebo pracujú v znečistenom alebo prašnom prostredí.

SPÔSOB POUŽITIA
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a potom opláchnite. Je vhodný pre mužov aj ženy a pre všetky typy vlasov, vrátane zafarbených. V prípade usadenín fľašou potraste a na niekoľko sekúnd ju nechajte dole vrchnákom.  

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Rastlinné bambusové uhlie, čierny íl, rastlinné výťažky zo xylitolu, panthenol, mentol, výťažok z rozmarínu.

POZNÁMKA
Farba šampónu je spôsobená čiernym ílom a uhlím. Eliminuje sa oplachovaním. Nemení farbu vašich vlasov ani vlasy nezafarbuje.   

SÚVISIACE PRODUKTY