Bellezza dvojfázový reštrukturalizačný olej

bellezza

BIOKAP BELLEZZA dvojfázový reštrukturalizačný olej, 125 ml

Receptúra je založená na báze rastlinných výťažkov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Reštrukturalizačný olej BioKap® navrhnutý na starostlivosť o zničené, suché a lámavé vlasy. Vhodný  najmä na a rozštiepené končeky vlasov. Dodáva vlasom objem a vitalitu.

Jeho špeciálne zloženie v dvoch fázach (olej a voda) zjemňuje vlasy a vyživuje ich. Dodáva vlasom objem, silu, lesk a vitalitu. Unikátna formula obnovuje štruktúru vlasov a efektívne zabraňuje štiepeniu končekov. Vhodný aj na ošetrenie po trvalej ondulácii. Navracia vlasom zdravý vzhľad, zanecháva ich krásne, silné a plné lesku. Obsahuje olej zo sladkých madlí a vitamín B5 (Panthenol).

BIOKAP® GARANCIA:

  • Bez parabénov
  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez SLS a SLES
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované
  • Vhodný pre vegánov

Olej na vlasy, založený na rastlinnej báze je navrhnutý na obnovu a posilnenie zničených, suchých a krehkých vlasov, najmä na poškodené končeky. Dodá vlasom objem, silu, lesk a vitalitu. Zocelí rozštiepené končeky vlasov. Unikátna receptúra obnovuje štruktúru vlasu, zjemňuje, vyživuje a zabraňuje štiepeniu končekov. Je vhodný aj na ošetrenie po trvalej ondulácii.

KEDY POUŽÍVAŤ OLEJ NA VLASY
Pre suché, krehké vlasy. Je ideálny aj ako prevencia. 

SPÔSOB POUŽITIA
Dôkladne postraste fľašou tak, aby sa obe zložky zmiešali. Naneste prípravok na vlhké alebo suché vlasy, zvlášť na končeky vlasov. Môže sa aplikovať na mokré vlasy a tak bude olej chrániť vlasy pri fénovaní. Môže sa aplikovať aj na suché vlasy, čím dodáva lesk a na finálnu úpravu účesu (na vyhladenie pramienkov).   

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Fytokeratín – prírodný rastlinný keratín z ryže, ktorý vytvára ochrannú bariéru na povrchu vlasov a viditeľne obnovuje vlasové vlákna.
Prírodný olej zo sladkých mandlí – do hĺbky vyživuje a obnovuje vlasy.
Rastlinné ceramidy – získavané z olivového oleja – dodávajú vlasom hebkosť a lesk.
Rastlinný glycerín – má významné hydratačné a zmäkčujúce vlastnosti

SÚVISIACE PRODUKTY