Bellezza šampón na každodenné použitie

bellezza

BIOKAP BELLEZZA šampón na každodenné použitie, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi vlastnosťami, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Šampón BioKap® je určený na jemné umývanie vlasov, ideálny na každodenné používanie pre celú rodinu. Poskytuje starostlivosť najmä suchým a poškodeným vlasom bez života.

Obsahuje olej zo sladkých mandlí, kokosový olej a extrakt  z ibišteka*, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Výťažky z mučenky, ananásu a hrozna zabezpečujú  hydratáciu  a regeneráciu vlasov.  Extrakt z rastliny Yucca saponins v kombinácii s islandským lišajníkom, esenciálnymi olejmi z rozmarínu*  a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia* poskytujú dôkladné očistenie vlasov aj pokožky hlavy.

*z ekologického pestovania

BIOKAP® GARANCIA:

  • Neobsahuje PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Oleje a rastlinné výťažky majú významné zvláčňujúce, hydratačné a čistiace vlastnosti a zabezpečujú tak blahodárnu starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Prírodný šampón zaisťuje šetrné umývanie vlasov a pokožky hlavy, zanecháva vlasy jemné a lesklé. Delikátna vôňa mandlí dodáva vlasom príjemnú vôňu.

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO ŠAMPÓN
Zvlášť vhodné na časté umývanie vlasov. Určený pre celú rodinu.

SPÔSOB POUŽITIA
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a potom opláchnite. 

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Prírodný olej zo sladkých mandlí, kokosový olej a extrakt z ibišu- výživný, zjemňujúci a upokojujúci účinok
Výťažky z mučenky, ananásu a hrozna – hydratačný a regeneračný účinok
Extrakt z rastliny Yucca saponins v kombinácii s islandským lišajníkom, esenciálnymi olejmi z rozmarínu a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia – čistiaci účinok

SÚVISIACE PRODUKTY