Bellezza šampón na mastné vlasy

bellezza

BIOKAP BELLEZZA šampón na mastné vlasy, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi vlastnosťami, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Šampón BioKap® vyvinutý špeciálne na vlasy so sklonom k rýchlemu masteniu. Normalizuje tvorbu mazu na pokožke hlavy, zanecháva vlasy čisté, jemné a plné objemu.

Obsahuje cysteín a extrakt z bielej jedle, ktoré redukujú nadmernú tvorbu mazu na pokožke hlavy. Ovocné kyseliny majú obnovujúci a exfoliačný efekt ( odstraňujú nečistoty, odumreté bunky a nadmernú mastnotu). Výťažky z islandského lišajníka, rozmarínu a lopúcha* poskytujú dôkladné očistenie vlasov aj pokožky hlavy. Mentol  spolu s esenciálnymi olejmi z rozmarína* a čajovníkového stromu Melaleuca Alternifolia* majú čistiaci a osviežujíci účinok.

*z ekologického pestovania

BIOKAP® GARANTUJE:

  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Jeho špecifické zloženie normalizuje nadmernú tvorbu kožného mazu, obnovuje vitalitu a ľahkosť vlasov. Reguláciou mazu tiež pomáha v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov, ktoré je spôsobené zvýšenou tvorbou mazu. 

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO ŠAMPÓN
Pri problémoch s nadmernou produkciou kožného mazu a pri rýchlom mastení vlasov. 

SPÔSOB POUŽITIA
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a potom opláchnite. 

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Cysteín a extrakt z bielej jedle – redukcia nadmernej tvorby mazu
Ovocné kyseliny – odstraňujú nečistoty, odumreté bunky a nadmernú mastnotu.
Výťažky z pľuzierky islandského, rozmarínu a lopúcha – majú čistiaci účinok
Mentol, esenciálny olej z rozmarínu a čajovníka austrálskeho (Melaleuca Alternifolia) – majú čistiaci a osviežujúci účinok.

SÚVISIACE PRODUKTY