Bellezza sérum na mastné vlasy a proti lupinám

bellezza

BIOKAP BELLEZZA sérum na mastné vlasy a proti lupinám, 50 ml

Receptúra je založená na báze čistých esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Sérum BioKap® je určené na intenzívnu liečbu lupín a mastnej pokožky hlavy. Prírodné oleje a rastlinné výťažky liečia problém tvorby lupín, majú významné upokojujúce, osviežujúce a regeneračné vlastnosti.

Vďaka extraktom z kaktusa, agáve a lopúcha* sérum reguluje tvorbu kožného mazu. Výťažok z rastliny slamienka (Helichrysum) v kombinácii s esenciálnymi olejmi z rozmarínu*  a čajovníka (Melaleuca Alternifolia)* efektívne pôsobia v liečbe lupín a tiež pomáhajú zabraňovať extrémnemu vypadávaniu vlasov, spôsobené nadmernou tvorbou kožného mazu.

*z ekologického pestovania

SPÔSOB POUŽITIA: Umyte si vlasy šampónom na mastné vlasy alebo šampónom proti lupinám BioKap®, následne naneste niekoľko kvapiek séra na pokožku hlavy a jemne masírujte končekmi prstov aby ste zvýšili absorbciu aktívnych zložiek do pokožky. Aplikujte každý druhý deň po dobu aspoň 1 mesiaca, následne 2x týždenne po dobu ďalšieho mesiaca. Sérum môže byť nanášané aj na suché vlasy.

BIOKAP® GARANTUJE:

  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Sérum na mastné vlasy je intenzívnou kúrou na mastné vlasy a vlasy s lupinami. Sérum na mastné vlasy a lupiny má významné upokojujúce, osviežujúce a regeneračné účinky na pokožku hlavy. Sérum na mastné vlasy reguluje tvorbu mazu a tiež pomáha v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov, ktoré je spôsobené jeho zvýšenou tvorbu. Oleje a rastlinné výťažky bojujú proti tvorbe lupín a regenerujú pokožku.

KEDY POUŽÍVAŤ SÉRUM
Pri problémoch s nadmernou produkciou kožného mazu, pri rýchlom mastení vlasov a na vlasy s lupinami. Sérum je vhodný na intenzívne ošetrenie lupín a mastnej pokožky na hlave, ktoré podporuje účinok šampónu proti lupinám alebo šampónu na mastné vlasy.

SPÔSOB POUŽITIA
Naneste niekoľko kvapiek na mokrú alebo suchú pokožku hlavy a masírujte prstami. Používajte každý druhý deň, najmenej 1  mesiac. Potom 2x týždenne ďalší mesiac. 

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Extrakty z kaktusu, agáve, z organického lopúcha, vŕby – regulujú tvorbu mazu
Výťažok zo slamienky (Helichrysum), esenciálne oleje z rozmarínu a z čajovníka (Melaleuca Alternifolia), éterický olej z jahôd – efektívne pôsobia proti tvorbe lupín a eliminujú vypadávanie vlasov, spôsobené nadmernou tvorbou kožného mazu.

 

SÚVISIACE PRODUKTY