Bellezza upokojujúci olejový šampón

bellezza

BIOKAP BELLEZZA upokojujúci olejový šampón, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi vlastnosťami, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Upokojujúci olejový šampón BioKap® je určený pre citlivú a podráždenú pokožku hlavy. 

Olejová formula šampónu chráni pokožku a neobsahuje agresívne penivé zložky. Pomáha normalizovať pokožku hlavy a vracia rovnováhu hydrolipidickej vrstve. Špeciálna textúra obsahuje extrakt zo Zanthoxylum bungeanum (sečuánske korenie), ktorý má upokojujúci účinok, taktiež extrakt zo slezu, ktorý zmierňuje nepríjemné pocity svrbenia a podráždenia. Koncentrát z rastlinných oligosacharidov zmierňuje čistiace povrchovo aktívne látky a ryžový proteín dodáva vlasom lesk a hebkosť. 

BIOKAP® GARANTUJE:

  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované
  • Je vhodný pre vegánov

Ukľudňujúci olejový šampón je špeciálne navrhnutý pre citlivú a irritovanú pokožku hlavy. Jemne čistí, upokojuje a zvlhčuje pokožku hlavy, vďaka čomu budú vlasy lesklé a ľahšie upraviteľné. Ukľudnujúci a výživujúci účinok vďačí šampón rastlinným výťažkom z olivového oleja, z organického jačmeňa, ryžových proteínov. Povrchovo aktívne látky v kombinácii s oligosacharidmi jemne čistia bez poškodenia hydrolipidovej vrstvy pokožky hlavy. Obsahuje tiež Zanthalene®, ukľudňujúcu účinnú látku, ktorá zmierňuje podráždenosť a svrbenie 

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO ŠAMPÓN
Zvlášť vhodné pre jemnú, podráždenú pokožku hlavy a pri výskyte lupín. Vhodné na časté umývanie.

SPÔSOB POUŽITIA
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a potom opláchnite. V prípade potreby zopakujte.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Prírodný olivový olej, výťažok z organického slezu, Zanthalene®, bisabolol, ryžový proteín a rastlinné výťažky  oligosacharidov.

SÚVISIACE PRODUKTY