Bellezza výživná a obnovujúca maska

bellezza

BIOKAP BELLEZZA výživná a obnovujúca maska, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek a rastlinných výťažkov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Maska BioKap® je intenzívnou kúrou na suché, krehké  a poškodené vlasy bez života, s rozštiepenými končekmi.

Obsahuje fytokeratin z ryže – špeciálny „rastlinný keratín“, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákna. Efekt je posilnený olejom zo sladkých mandlí*, a rastlinnými ceramidmi z olivového oleja, vďaka ktorým maska účinne vyživuje a obnovuje vlasy, dodáva im hebkosť a lesk.

*z ekologického pestovania

BIOKAP® GARANTUJE:

  • Bez PEG
  • Bez silikónov
  • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Bez parabénov
  • Dermatologicky testované

Výživná maska na vlasy je vyvinutá na intenzívnu regeneráciu a obnovu veľmi poškodených a suchých vlasov s rozštiepenými končekmi. Hlavnou zložkou je fytokeratín – špeciálny rastlinný keratín, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákno. Výživná maska na vlasy do hĺbky regeneruje a vyživuje poškodené vlasy, dodáva im hebkosť, lesk a pocit hodvábu už po prvom použití.

KEDY POUŽÍVAŤ MASKU
Používa sa na poškodené, veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy bez života, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na vlasy s rozštiepenými končekmi.

SPÔSOB POUŽITIA
Po umytí vlasov šampónom naneste vhodné množstvo masky na celú dĺžku vlasov, zvlášť na končeky. Nechajte pôsobiť 2 minúty a dôkladne opláchnite. V období, keď sú vaše vlasy obzvlášť namáhané a oslabené, sa táto maska môže použiť ako kúru na vlasy – naneste na vlasy, zabaľte vlasy do fólie a nechajte pôsobiť 15 – 20 minút. Potom opláchnite. Pre zvýšenie účinku odporúčame používať spolu s výživným a obnovujúcim šampónom BioKap®.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Fytokeratín – prírodný rastlinný keratín získavaný z ryže. Reštrukturalizuje vlasové vlákno a vytvára prirodzenú ochrannú bariéru. Preniká hlboko do vlasového vlákna a obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu. Rýchlo navracia vlasom jemnosť a lesk.
Prírodný olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja vyživujú a obnovujú vlasy, dodávajú im hebkosť a lesk už po prvom použití.
Aloe Vera – výťažky z levandule, šalvie, tymiánu a rozmarínu – hydratujú a upokojujú pokožku hlavy.

SÚVISIACE PRODUKTY