Bellezza výživný a obnovujúci šampón

bellezza

BIOKAP BELLEZZA výživný a obnovujúci šampón, 200 ml

Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi vlastnosťami, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie vašich vlasov.

Šampón BioKap® je určený na starostlivosť o suché, poškodené a lámavé vlasy bez života, s rozštiepenými končekmi.

Obsahuje fytokeratin z ryže, je to špeciálny „rastlinný keratín“, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákna. Efekt je posilnený olejom zo sladkých mandlí* a rastlinnými ceramidmi z olivového oleja, vďaka ktorým šampón účinne vyživuje a obnovuje vlasy, dodáva im hebkosť a lesk už po prvom použití.

*z ekologického pestovania

BIOKAP® GARANCIA:

  • Neobsahuje PEG
  • Bez silikónov
  • Bez parabénov
  • Bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
  • Testované na nikel
  • Dermatologicky testované

Výživný a obnovujúci šampón s fytokeratinom na suché a poškodené vlasy je vhodný na každodennú starostlivosť o veľmi zničené a suché vlasy s rozštiepenými končekmi. Hlavnou zložkou je fytokeratin – špeciálny rastlinný keratín, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákono. Prírodný vlasový šampón jemne čistí vlasy bez vysušovania, zvyšuje ich lesk a vitalitu už po prvom umytí. Má hydratačné a upokojujúce vlastnosti.

KEDY POUŽÍVAŤ TENTO ŠAMPÓN
Vhodný poškodené, veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy bez života, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na vlasy s rozštiepenými končekmi. Je vhodný aj pre citlivú vlasovú pokožku.

SPÔSOB POUŽITIA
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd po celej dĺžke vlasov a potom opláchnite. Vhodný na každodenné použitie. Pre zvýšenie účinku odporúčame používať spolu s výživnou a obnovujúcou maskou BioKap®.

ŠAMPÓN OBSAHUJE
Fytokeratín – prírodný rastlinný keratín získavaný z ryže. Reštrukturalizuje vlasové vlákno a vytvára prirodzenú ochrannú bariéru. Preniká hlboko do vlasového vlákna a obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu. Rýchlo navracia vlasom jemnosť a lesk.
Prírodný olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja vyživujú a obnovujú vlasy, dodávajú im hebkosť a lesk už po prvom použití.
Aloe Vera – hydratuje a upokojuje pokožku hlavy.

SÚVISIACE PRODUKTY