posilňujúce sérum

BIOKAP ANTICADUTA posilňujúce sérum, 50 ml

Šoková terapia pre silnejšie vlasy

Balenie: 50 ml sprej

Odporúčaná cena: 27 EUR

BioKap® Anticaduta Reinforcing Lotion je šokové kozmetické ošetrenie, špeciálne vyvinuté na posilnenie a spevnenie vlasov, pôsobiace proti nadmernému pádu a problémom s rednutím. Zvyšuje odolnosť vlasov a zlepšuje ich hrúbku a hustotu. Je vhodný pre mužov aj ženy.
Vďaka svojmu šikovnému dávkovaču sa dá ľahko a presne nanášať: nastriekava sa priamo na mokrú alebo suchú pokožku hlavy, každý druhý deň, a krátko sa masíruje, aby sa podporilo jej vstrebávanie.
Obsahuje komplex Tricofoltil® (na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt bohatý na kremík, Olax dissitiflora , Saw palmetto a tekvicové semená, ktoré zvyšujú odolnosť vlasov, zatiaľ čo extrakt z Capsicum v kombinácii s vitamínom PP stimuluje mikrocirkuláciu pokožky hlavy. Receptúra ​​je obohatená o žihľavu a organické éterické oleje z rozmarínu a melaleuky , ktoré pôsobia dermálne.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Na zahustenie a spevnenie vlasov, pôsobiace proti nadmernému pádu a problémom s rednutím.

AKO SA TO POUŽÍVA

Aplikujte produkt každý druhý deň po dobu dvoch mesiacov, 7x streknite na pokožku hlavy a masírujte, kým sa nevstrebe. Lotion je možné nanášať na suchú alebo mokrú pokožku hlavy a otierať. Nie je potrebné opláchnuť. Po dvojmesačnej liečbe každý druhý deň pokračujte ďalšie dva mesiace s 2 aplikáciami týždenne. Odporúčajú sa dva cykly ročne.

ČO OBSAHUJE

Tricofoltil® (komplex na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt, Olax dissitiflora, cinchona, paprika, Achillea, žihľava, organický červený vinič, tekvicové semiačka, píla palma, vitamín PP, rozmarín a melaleuka organické éterické oleje.

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Bez pegov , bez silikónov, bez parabénov, testované na nikel, dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top