posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov

BIOKAP ANTICADUTA posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov, 12 ampuliek

Pre silnejšie vlasy

Balenie: 12 ampuliek

Odporúčaná cena: 27 EUR

Injekčné liekovky BioKap® Anticaduta sú vyvinuté tak, aby zasahovali do faktorov nerovnováhy životného cyklu vlasov, pomáhajú čeliť nadmerným problémom s vypadávaním a rednutím u mužov i žien.
Ich pôsobenie zvyšuje bambusový extrakt bohatý na kremík, ktorý pomáha posilňovať a spevňovať vlasy. Obsahujú tiež komplex Tricofoltil® (na báze ľanu, medi a biotínu), Olax dissitiflora, Saw palmetto, tekvicové semienka a extrakt z Capsicum v kombinácii s vitamínom PP na stimuláciu mikrocirkulácie pokožky hlavy. Nakoniec sú obohatené o výťažok zo žihľavy pre dermo-prečisťujúci účinok.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Na zahustenie a spevnenie vlasov, pôsobiace proti nadmernému pádu a problémom s rednutím.

AKO SA TO POUŽÍVA

Produkt je možné nanášať na mokré aj suché vlasy. Prvých 6 injekčných liekoviek: 1 injekčná liekovka každý druhý deň. Posledných 6 injekčných liekoviek: 1 injekčná liekovka každé 3 dni. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete cyklus opakovať najmenej dvakrát ročne.

ČO OBSAHUJE

Tricofoltil® (komplex na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt, Olax dissitiflora, tekvicové semená, cinchona, paprika, Achillea, žihľava, organická červená réva, Saw palmetto, vitamín PP.

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Bez pegov , bez silikónov, bez parabénov, testované na nikel, dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top