posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov

BIOKAP ANTICADUTA posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov, 200 ml

Na posilnenie a spevnenie vlasov

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

BioKap® Anticaduta Reinforcing Shampoo je kozmetické ošetrenie špeciálne vyvinuté na posilnenie a spevnenie vlasov, vhodné pre mužov aj ženy.
Je účinný v obdobiach, keď sú vlasy krehké alebo náchylné na padanie, a to aj v dôsledku stresu, diét, hormonálnych zmien a farbenia.
Má jemné zloženie, vhodné aj na každodenné použitie. Okrem komplexu Tricofoltil® (na báze ľanu, medi a biotínu) obsahuje Saw palmetto, tekvicové semená, extrakt Olax dissitiflora a bambusový extrakt bohatý na kremík. Je obohatený o mentol a žihľavu pre dermo-prečisťujúce pôsobenie a o organické éterické oleje z rozmarínu a melaleuky, ktoré pomáhajú zlepšovať trofizmus pokožky hlavy.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Odporúča sa v prípade krehkých vlasov a ich nadmerného vypadávania.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste malé množstvo prípravku na mokré vlasy, premasírujte a opláchnite. Na úplné ošetrenie ju použite spolu s injekčnými liekovkami Biokap® Anticaduta Reinforcing Lotion alebo Biokap® Anticaduta Reinforcing.

ČO OBSAHUJE

Tricofoltil® (komplex na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt, organický gél z aloe vera, extrakt z Olax dissitiflora, Chincona, Capsicum, Achillea, žihľava, tekvicové semená, píla palma, chmeľ, slez, mentol, organické éterické oleje z rozmarínu a Melaleuca.

POZNÁMKY

Bez laktózy. Garanty BioKap ® : Bez kolíkov, Bez silikónov, Bez parabénov, SLES, Bez niklu, Dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top