Výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov pre ženy

BIOKAP ANTICADUTA výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov pre ženy, 60 tabliet

Pre zdravé vlasy a nechty

Balenie: 60 tabliet

Odporúčaná cena: 26 EUR

Nové vylepšené zloženie +
100% cystín + 100% di metionín + silikónový organický kremík z bambusu

Dôvody nadmerného vypadávania vlasov u mužov a žien sú rôzne, preto sú doplnky BioKap® Miglio dostupné v dvoch špecifických zloženiach, ktoré kombinujú spoločné „srdce“ s konkrétnymi výživnými látkami, aby vyhovovali rôznym požiadavkám na výživové doplnky. Napríklad u žien je vypadávanie vlasov spojené hlavne s hormonálnymi zmenami, poruchami štítnej žľazy, anémiou, liekmi, nesprávnou stravou alebo náhlym úbytkom hmotnosti.

BioKap® Anticaduta Miglio Donna Forte je preto doplnok výživy navrhnutý špeciálne pre ženy s komplexom Tricofoltil® na báze ľanového oleja bohatého na kyselinu alfa-linolénovú, meď, ktorá prispieva k normálnej pigmentácii vlasov a biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálnych vlasov. . Obsahuje železo, kyselinu listovú, vitamín B12, aminokyseliny síry, ako je cystín a metionín, a fytoextrakty z prosa a sóje. Organický kremík z bambusu, zinku a selénu dopĺňa zloženie, ktoré pomáha udržiavať nechty a vlasy v norme.

V porovnaní s predchádzajúcim vzorcom je BioKap® Anticaduta Miglio Donna Forte obohatený o + organický kremík z bambusu + 100% cystínu a + 100% metionínu, základné zložky keratínu, základnej látky pre vlasy a nechty.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Odporúča sa v prípade nadmerného vypadávania vlasov a lámavosti nechtov, ktoré sa ľahko lámu.

AKO SA TO POUŽÍVA

2 kapsuly denne s trochou vody alebo inej tekutiny, najlepšie s jedlom.

ČO OBSAHUJE

Fytoextrakty z proso, ekviseta a sójových bôbov, L-cystín, L-metionín, kyselina para-aminobenzoová, železo, zinok, betakarotén, kyselina listová, vitamín B12, selén a trikolfoltil® s obsahom ľanového oleja, medi a D-biotínu.

POZNÁMKY

Bez laktózy. Prečítajte si varovania na obale.

Scroll to Top