PROTI SVRBENIU A JEMNÝM LUPINÁM

BIOKAP bellezza bio čistiaci šampón, 200 ml

so zinkom a éterickými olejmi

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

BioKap Bellezza bio Purifying Shampoo sa odporúča proti pocitu svrbenia a miernym lupinám. Jeho zloženie, certifikované ako organické spoločnosťou Cosmos Organic, obsahuje zinočnatú soľ, ktorá v kombinácii s aminokyselinou rastlinného pôvodu pomáha pôsobiť proti svrbeniu a čistí pokožku.
Éterické oleje z mentolu a eukalyptu a z čajovníkového oleja navodzujú pocit pohody a sviežosti. Vlasy sú jemné, ľahké a lesklé.

Obsahuje viac ako 98% zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných éterických olejov.
Je to úplne udržateľný produkt aj s obalom.

– 100% recyklovaná PET fľaša po ukončení spotreby;
– Etiketa v zelenom PE z cukrovej trstiny;
– Balenie v 100% recyklovateľnom papieri FSC z trvalo udržateľných lesov.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

V prípade svrbenia a miernych lupín.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste výrobok na mokré vlasy; masírujte, až kým sa nevytvorí mäkká pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes sladkých kokosových a povrchovo aktívnych látok na báze zinku, zvlášť vhodná pre podráždenú pokožku a lupiny. Mentol, aby pôsobil príjemne sviežo. Zinok PCA: s touto soľou je zinok biologicky dostupnejší, stimuluje obnovu pokožky a posilňuje bariérovú funkciu. Esenciálne oleje z eukalyptu a čajovníka s prečisťujúcim účinkom.

POZNÁMKY

Záruky BioKap® Bellezza bio: neobsahujú PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované. Vegánska receptúra ​​bez prísad živočíšneho pôvodu.

Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.

Organická certifikácia Certifikácia
COSMOS ORGANIC od spoločnosti Ecocert Green Life podľa štandardov Cosmos dostupných na webe COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia
obalov Obaly zo 100% recyklovateľného papiera FSC.
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z trvalo udržateľných lesov podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických štandardov.

Som zelený : PE etikety a tuby sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského lesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k znižovaniu emisií uhlíka.

Scroll to Top