obnovujúci šampón

BIOKAP bellezza bio obnovujúci šampón, 200 ml

s Ďumbierom a Boswelliou

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

Šampón BioKap Bellezza bio Rebalancing jemne čistí a vďaka komplexu získaným zo zázvoru, boswellie a červených hroznov pomáha pokožke znovu získať optimálnu rovnováhu a pôsobiť proti prebytočnému mazu.
Jeho zloženie, certifikované ako organické spoločnosťou Cosmos Organic, tiež využíva extrakty tymiánu a lopúcha s čistiacim účinkom, aby vlasy zostali ľahké a hebké a dodali im nový pocit pohody.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Ideálne pre mastné vlasy, proti prebytočnému mazu.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste výrobok na mokré vlasy; masírujte, až kým sa nevytvorí mäkká pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes sladkých kokosových a povrchovo aktívnych látok na báze zinku, zvlášť vhodná pre podráždenú pokožku a lupiny. Mentol, aby pôsobil príjemne sviežo. Fyto-komplex s prečisťujúcim účinkom na báze zázvoru, boswellie a červených hroznov, ktorý pomáha znižovať nadmernú produkciu kožného mazu. Výťažky z tymiánu a lopúcha s prečisťujúcim účinkom, ktoré poskytujú príjemný pocit pohody. Obsahuje viac ako 97% zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných éterických olejov. Je to úplne udržateľný produkt aj v obale. - 100% recyklovaná PET fľaša po ukončení spotreby; - Etiketa v zelenom PE z cukrovej trstiny; - Balenie v 100% recyklovateľnom papieri FSC z trvalo udržateľných lesov.

POZNÁMKY

Záruky BioKap® Bellezza bio: neobsahujú PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované. Vegánska receptúra ​​bez prísad živočíšneho pôvodu.

Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.

Organická certifikácia Certifikácia
COSMOS ORGANIC od spoločnosti Ecocert Green Life podľa štandardov Cosmos dostupných na webe COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia
obalov Obaly zo 100% recyklovateľného papiera FSC.
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z trvalo udržateľných lesov podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických štandardov.

Som zelený : PE etikety a tuby sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského lesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k znižovaniu emisií uhlíka.

Scroll to Top