NA TELO I VLASY

BIOKAP bellezza bio posilňujúci šampón a sprchový gél, 200 ml

s LEVANDUĽOU a TYMIÁNOM

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

BioKap Bellezza bio sprchový šampón je ideálny pre každodennú hygienu celej rodiny. Vďaka pšeničným proteínom jemne čistí, zjemňuje pokožku a dodáva vlasom objem a lesk. Jeho zloženie, certifikované ako organické spoločnosťou Cosmos Organic, obsahuje vodu z chrpa a levandule s upokojujúcimi vlastnosťami. Vďaka éterickým olejom z tymiánu a levandule je produkt nakoniec vhodný najmä po kúpaní v bazéne a po cvičení v posilňovni.

Obsahuje viac ako 97% zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných éterických olejov.
Je to úplne udržateľný produkt aj s obalom.

– 100% recyklovaná PET fľaša po ukončení spotreby;
– Etiketa v zelenom PE z cukrovej trstiny;
– Balenie v 100% recyklovateľnom papieri FSC z trvalo udržateľných lesov.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Vďaka svojej jemnosti je určený na každodennú hygienu celej rodiny. Je zvlášť vhodný na osobnú hygienu tých, ktorí navštevujú bazény a telocvične.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste výrobok na mokré vlasy; masírujte, až kým sa nevytvorí mäkká pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes povrchovo aktívnych látok rastlinného pôvodu, zvlášť vhodná pre jemnú pokožku. Organická levanduľová voda s upokojujúcim, sťahujúcim a regeneračným účinkom. Organický éterický olej z tymiánu a levandule s čistiacim, antiseptickým a upokojujúcim účinkom. Chrpa voda, upokojujúca, antiseptická a tonizujúca. Pšeničné proteíny s kondicionačným účinkom; posilňujú, dodávajú objem a robia vlasy ľahko rozčesateľnými a lesklými.

POZNÁMKY

Záruky BioKap® Bellezza bio: neobsahujú PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Niklové a dermatologicky testované. Vegánska receptúra ​​bez prísad živočíšneho pôvodu.

Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.

Organická certifikácia Certifikácia
COSMOS ORGANIC od spoločnosti Ecocert Green Life podľa štandardov Cosmos dostupných na webe COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia
obalov Obaly zo 100% recyklovateľného papiera FSC.
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z trvalo udržateľných lesov podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických štandardov.

Som zelený : PE etikety a tuby sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského lesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k znižovaniu emisií uhlíka.

Scroll to Top