VYŽIVUJE, CHRÁNI A ROZČESÁVA

BIOKAP bellezza bio reštrukturalizačný balzam, 125 ml

so ZELENÝMI vlašskými orechmi a ovosom

Balenie: 125 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

Kondicionér BioKap Bellezza bio Restructural Conditioner zvlhčuje, rozčesáva a vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažoval. Jeho zloženie, certifikované ako organické spoločnosťou Cosmos Organic, obsahuje extrakt z ovsa, ktorý pomáha reštrukturalizovať vlasy a zabrániť tvorbe štiepených končekov. Vďaka komplexu z Orechov zelených chráni vlasy pred UV lúčmi a zachováva ich farebný lesk. Zanecháva vlasy ľahké, hebké a upraviteľné.
Je zložený z emulgátorov a prírodných kondicionérov, ktoré zaisťujú výživu, ochranu a dobrú rozčesateľnosť vlasov.
S 98% všetkých jeho zložiek je prírodného pôvodu.

Je to udržateľný produkt aj s obalom.
– Trubica v zelenom PE z cukrovej trstiny
– Balenie v 100% recyklovateľnom papieri FSC z trvalo udržateľných lesov.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Po umytí šampónom vlasy vyživujete , čím získate lesk a rozčesateľnosť.

AKO SA TO POUŽÍVA

Po umytí šampónom naneste malé množstvo prípravku na mokré vlasy a jemne masírujte po celej dĺžke. Podľa potreby pred sušením opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Fyto-komplex zo zelených vlašských orechov: chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a UV lúčmi, zachováva ich vzhľad a lesk. Organický ovos: zmäkčujúci a upokojujúci účinok. Trehalóza: cukor, ktorý dodáva hydratáciu vlasom, zvlášť vhodný v prípade suchých vlasov. Olej Babassu: získaný z orechov palmy Babassu, pôvodom z brazílskeho amazonského lesa, má ideálne zvláčňujúce vlastnosti pre suché a lámavé vlasy. Murumuru maslo: získané zo semien palmy pochádzajúcej z brazílskej Amazonky. Má upokojujúce, zvláčňujúce, elastikačné a antioxidačné vlastnosti. Ideálne pre výživu suchých, lámavých alebo vlnitých a kučeravých vlasov.

POZNÁMKY

Záruky BioKap® Bellezza bio: neobsahujú PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Testované na nikel a dermatologicky testované. Vegánska receptúra ​​bez prísad živočíšneho pôvodu.

CERTIFIKÁCIA

Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.

Organická certifikácia Certifikácia
COSMOS ORGANIC od spoločnosti Ecocert Green Life podľa štandardov Cosmos dostupných na webe COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia
obalov Obaly zo 100% recyklovateľného papiera FSC.
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z trvalo udržateľných lesov podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických štandardov.

Som zelený : PE etikety a tuby sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského lesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k znižovaniu emisií uhlíka.

Scroll to Top