NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE

BIOKAP bellezza bio ultra jemný šampón, 200 ml

s cereálnymi cukram

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

Bio šampón Ultra Mild Biokap Bellezza je ideálny na časté umývanie a každodenné použitie. Jeho zloženie, certifikované ako organické spoločnosťou Cosmos Organic, obsahuje cereálne cukry, ktoré vlasy jemne čistia a udržiavajú ich hydratované, jemné a ľahko sa rozčesávajú. Vďaka fyto komplexu získaným zo zelených vlašských orechov chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi a zachováva ich farbu. Nakoniec prítomnosť mandľového extraktu prinesie hebkosť a lesk.

Šampón Ultra Mild Shampoo je vhodný pre všetky typy vlasov a pre celú rodinu, dokonca aj pre tých najmenších: jeho jemná receptúra neštípe v očiach.

Obsahuje viac ako 97% zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných éterických olejov. Je to úplne udržateľný produkt aj s obalom.

– 100% recyklovaná PET fľaša po ukončení spotreby;
– Etiketa v zelenom PE z cukrovej trstiny;
– Balenie v 100% recyklovateľnom papieri FSC z trvalo udržateľných lesov.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Ideálne pre každodenné použitie a pre všetky typy vlasov.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste výrobok na mokré vlasy; masírujte, až kým sa nevytvorí mäkká pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes sladkých povrchovo aktívnych látok z cukrov, ktoré dodávajú vlasom hydratáciu a hebkosť: z čistenia sa stane kozmetické ošetrenie. Fyto-komplex získaný zo zelených vlašských orechov, ktorý chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a žiarením a zachováva ich vzhľad a lesk. Úplne prírodný kondicionér vyrobený z gumy Guar na zlepšenie rozčesávania.

POZNÁMKY

Záruky BioKap® Bellezza bio: neobsahujú PEG, silikóny, parabény, SLES ani syntetické vonné látky. Niklové a dermatologicky testované. Vegánska receptúra ​​bez prísad živočíšneho pôvodu.

Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.
Group 4Created with Sketch.

Organická certifikácia Certifikácia
COSMOS ORGANIC od spoločnosti Ecocert Green Life podľa štandardov Cosmos dostupných na webe COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia
obalov Obaly zo 100% recyklovateľného papiera FSC.
Značka FSC® potvrdzuje, že suroviny z dreva pochádzajú z trvalo udržateľných lesov podľa najprísnejších environmentálnych, sociálnych a ekonomických štandardov.

Som zelený : PE etikety a tuby sa spracovávajú z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach mimo amazonského lesa. Táto surovina má malý vplyv na životné prostredie, pretože prispieva k znižovaniu emisií uhlíka.

Scroll to Top