Detoxikácia čiernym šampónom

BIOKAP bellezza detoxikačný čierny šampón, 200 ml

Dôkladne čistí pokožku hlavy

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 11 EUR

Na pokožke hlavy sa môže hromadiť znečisťovanie, smog, nečistoty a nadmerné množstvo kožného mazu, ktoré znižujú objem a lesk vlasov. Detoxikačný čierny šampón je špeciálne vyvinutý tak, aby čistil vašu pokožku hlavy a znižoval svrbenie, obnovoval vitalitu, pohodu a ľahkosť pokožky a vlasov.

Tento šampón Black, vhodný pre všetky typy vlasov, kombinuje detoxikačný a čistiaci účinok čiernych ílov s nečistotami a vlastnosťami uhlíka absorbujúcimi nečistoty Rastlinný derivát xylitolu a pantenol prispieva k zníženiu svrbenia a začervenaniu, zatiaľ čo mentol a organický Éterický olej hydrát , dáva pocit komfortu pokožke a vlasom.

Tmavá farba šampónu je výsledkom jeho práškového uhlia. Opláchne sa a nezmení farbu vlasov, či už farbených alebo prírodných.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Na nečistú pokožku hlavy s nadmerným obsahom kožného mazu a zvyškov smogu. Pre ľudí, ktorí žijú v znečistenom prostredí alebo pracujú na prašných miestach.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a opláchnite. Je vhodný pre mužov aj ženy a pre všetky typy vlasov vrátane farbených. V prípade usadenín fľašu pretrepte a na niekoľko sekúnd ju obráťte dnom nahor.

ČO OBSAHUJE

Rastlinný bambusový uhlík, čierny íl, derivát rastlinného xylitolu, panthenol, mentol, organický extrakt z rozmarínu.

POZNÁMKY

Farba šampónu je spôsobená prachom z dreveného uhlia a ílov. Eliminuje sa počas oplachovania, bez ovplyvnenia farby prírodných alebo ošetrených vlasov.

Scroll to Top