obnovujúca a výživná maska na vlasy

BIOKAP bellezza obnovujúca a výživná maska na vlasy, 200 ml​

Intenzívne ošetrenie pre suché a poškodené vlasy

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 18 EUR

S obsahom Fitokeratínu – špeciálneho rastlinného keratínu z ryže, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákno. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie Vašich vlasov. Prírodný olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja vyživujú a obnovujú vlasy, dodávajú im hebkosť a lesk už po prvom použití. Aloe vera, výťažky z levandule, šalvie, rozmarínu a tymiánu hydratujú a upokojujú pokožku hlavy. Výživná maska na vlasy sa používa na veľmi poškodené, vysušené a lámavé vlasy bez života, ktoré si vyžadujú okamžitú a veľmi intenzívnu regeneráciu a obnovu. Tiež na vlasy s rozštiepenými končekmi. Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLES (Sodium Laureth Sulfate). Testovaný na nikel. Vhodný pre vegánov. Dermatologicky testovaný.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Jej účinky sú určené pre suché, poškodené, lámavé vlasy a rozštiepené končeky.

AKO SA TO POUŽÍVA

Po šampóne naneste vhodné množstvo produktu po celej dĺžke vlasov a na ich končeky. Nechajte pôsobiť 2 minúty a dôkladne opláchnite. V obdobiach, keď sú vaše vlasy obzvlášť namáhané a oslabené, môžete ich použiť ako prvú pomoc, ktorú necháte pôsobiť 15 - 20 minút.

ČO OBSAHUJE

Ryžový fytoKeratín, organický olej zo sladkých mandlí, ceramidy olivového oleja, organické aloe barbadensis, výťažky z levandule, šalvie, tymiánu a rozmarínu.

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Bez pegov , bez silikónov, bez parabénov, bez sleskov, testované na nikel, dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top