reštruktualizačný olej

BIOKAP bellezza reštruktualizačný olej , 125 ml

Pre suché a poškodené vlasy

Balenie: 125 ml

BioKap® Reštruktualizačný Olej , kvapky krásy na opravu a reštrukturalizáciu vlasov, obsahuje Fitokeratin z ryže, špeciálny „rastlinný keratín“, ktorý vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a reštrukturalizuje vlasové vlákno. Jeho špeciálne zloženie bolo navrhnuté tak, aby posilňovalo vlasy od korienkov po končeky, ideálny produkt pre suché a poškodené vlasy a na časté použitie.
Špeciálna dvojfázová formulácia . Na jednej strane organický sladký mandľový olej a rastlinné ceramidy zlepšujú jas a lesk vašich vlasov; na druhej strane obsahuje hydrolyzované proteíny pochádzajúce z ryže a rastlinný glycerín s hydratačnými a zmäkčujúcimi vlastnosťami.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Pre suché, lámavé vlasy a ako ochrana pred rozštiepenými končekmi.

AKO SA TO POUŽÍVA

Môže sa aplikovať na mokré vlasy na ochranu pred tepelnou úpravou alebo na suché vlasy, ktoré dodajú lesk a definujú váš vlasový styling. Pred použitím pretrepať.

ČO OBSAHUJE

Ryžový fitokeratín, organický olej zo sladkých mandlí, rastlinné ceramidy z olivového oleja, organický arganový olej, betain pochádzajúci z rastlín

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Bez pegov , bez silikónov, bez parabénov, bez sleskov, testované na nikel, dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top