šampón na časté použitie

BIOKAP bellezza šampón na časté použitie, 200 ml

So sladkým mandľovým olejom a yuccou na časté použitie

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 11 EUR

BioKap® Šampón na časté použitie s obsahom prírodného sladkého mandľového oleja, extraktu z ibišteka a rastliny yukky. Poskytuje prirodzený spôsob starostlivosti o krásu a zdravie Vašich vlasov. Receptúra je založená na báze prírodných zložiek s čistiacimi a hydratačnými vlastnosťami, zabezpečuje tak blahodárnu starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Šampón zaisťuje šetrné umývanie vlasov a pokožky hlavy, zanecháva vlasy jemné a lesklé. Zvlášť vhodný pre ľudí na časté umývanie suchých a lámavých vlasov. Vhodný pre celú rodinu. Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLES (Sodium Laureth Sulfate). Testovaný na nikel. Vhodný pre vegánov. Dermatologicky testovaný.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Obzvlášť vhodné na časté použitie.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a opláchnite.

ČO OBSAHUJE

Olej zo sladkých mandlí, organický extrakt z altea (zmäkčovadlo); Výťažok z mučenky, hrozno a ananás (zvlhčujúci); Saponíny z juky (čistiace); Extrakt z islandských lišajníkov, organický éterický olej z rozmarínu, organický éterický olej Melaleuca alternifolia (čistiaci).

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Neobsahuje PEG, silikóny, parabény, SLES (Sodium Laureth Sulfate). Testovaný na nikel. Vhodný pre vegánov. Dermatologicky testovaný. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top