šampón proti lupinám

BIOKAP bellezza šampón proti lupinám, 200 ml

Na suché a mastné lupiny

Balenie: 200 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

Jeho špeciálne čistiace zloženie pomáha proti lupinám pri rešpektovaní prirodzenej fyziológie pokožky hlavy. Oleje a bylinné extrakty obsiahnuté v Biokap® hrajú integrovanú úlohu (vyváženie mazu, čistenie,  osvieženie a povzbudenie) pre blahobyt vašich vlasov a vlasovej pokožky.

Pomáha normalizovať maz na pokožke hlavy. Extrakt z Helichrysum a éterické organické oleje z Melaleuca Alternifolia a Rosemary majú čistiaci účinok na pokožku. Mentol poskytuje príjemný pocit sviežosti, pretože pôsobí proti svrbeniu, zatiaľ čo výťažky z kaktusu , organickej červenej ríbezle a agáve pôsobia normalizačne na pokožku hlavy. Receptúra je obohatená o organický gél z aloe vera s ochranným účinkom na pokožku hlavy.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

V prípade mastných aj suchých lupín.

AKO SA TO POUŽÍVA

Naneste na mokré vlasy, masírujte niekoľko sekúnd a opláchnite.

ČO OBSAHUJE

Extrakt z vŕby (vyváženie mazu); Extrakt zo slamy, organický rozmarínový éterický olej, organický éterický olej Melaleuca alternifolia (čistiaci na úrovni folikulov); Mentol (na ochladenie pokožky), extrakt z kaktusu, organické Ribes, agáve (vyváženie mazu, antioxidant, osviežujúci).

POZNÁMKY

Záruky BioKap ® : Bez pegov , bez silikónov, bez parabénov, bez sleskov, testované na nikel, dermatologicky testované. Prečítajte si pokyny na obale.

Scroll to Top