ZOSVETĽUJÚCI KRÉM NA VLASY BEZ AMONIAKU

BIOKAP nutricolordelicato zosvetľovací krém 0.00, 140 ml

Na prirodzené zosvetlenie vlasov

Balenie: 140 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

Zosvetľujúci krém Biokap Nutricolor Lightening má jemné zloženie bez para-fenyléndiamínu, ideálne na prirodzené zosvetlenie vlasov o dva odtiene a získanie vynikajúcich odtieňov. Jeho exkluzívne zloženie založené na rastlinných zložkách a vysokej znášanlivosti s pokožkou vyživuje a opravuje. S produktom TRICOREPAIR, komplexom s ryžovými bielkovinami, derivátom vŕby a ovocnými lipofilnými kyselinami. Obohatený o organický arganový olej vlasy vyživuje, robí ich jemnejšími a žiarivejšími.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Na prirodzené zosvetlenie vlasov až o dva odtiene a na získanie melírov.

AKO SA TO POUŽÍVA

Odteraz je používanie farieb Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane balenia a nosiť dodávaný jednorazový ochranný plášť. Potom zmiešajte obsah skúmavky podľa pokynov uvedených v príslušnom letáku. Na zosvetlenie všetkých vlasov: naneste a nechajte pôsobiť 30 minút. Pre získanie zvýraznenia: naneste na malé pramene vlasov aplikátorom a zabaľte ich fóliou a nechajte pôsobiť 30 minút.

ČO OBSAHUJE

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, derivát Willow s ochranným účinkom na farbu a ovocné lipofilné kyseliny, ktoré sa starajú o pokožku hlavy počas aplikácie farbiva. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E arganový olej chráni, reštrukturalizuje a robí krehké a lámavé vlasy lesklé.

POZNÁMKY

Bez amoniaku, bez resorcinolu, bez parabénu, bez vône a bez parafenyléndiamínu. Testované na nikel a dermatologicky testované. Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.

NA ZOSVETLENIE FARBY VAŠICH VLASOV VYSKÚŠAJTE BIELIACI KRÉM

NÁVOD : AKO SA POUŽÍVA NUTRICOLOROVÁ FARBA BIOKAP

Prehrať video

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby na vlasy BioKap Nutricolor od spoločnosti Bios Line zaisťujú prirodzené a žiarivé farby s dlhou životnosťou s dokonalým pokrytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najjemnejšiu pokožku. Obohatené arganovým olejom z ekologického poľnohospodárstva a komplexom Tricorepair neobsahujú amoniak ani parabény. Testované na nikel a dermatologicky testované.

Scroll to Top