FARBA NA VLASY S KRÁTKÝM ČASOM farbenia

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA DELICATO RAPID

Teplé, jasné a prirodzené farby iba za 10 minút

Balenie: 135 ml

Odporúčaná cena: 12 EUR

BEZ PARA-FENYLENDIAMÍNU.

Produkt BioKap® Nutricolor Delicato Rapid, ktorý je určený pre tých, ktorí majú k dispozícii obmedzený čas, vám umožní zakryť sivé vlasy rýchlejšie ako iné výrobky. Z Biokap® Research and Development, nového patentu, ktorý fixuje farbu a skracuje dobu bez pôsobenia iba na 10 minút. Výsledok: dokonalá farba, jasná a teplá!

Rovnako ako celá rada BioKap® Nutricolor, aj línia Delicato Rapid ťaží zo zložiek, ktoré sa starajú o vlasy: organický arganový olej, ktorý vlasy hlboko vyživuje, robí ich hebkými a lesklými, a exkluzívny komplex Tricorepair®, ktorý poskytuje ochranu, reštrukturalizáciu a regeneráciu. Farby na vlasy BioKap® Nutricolor Delicato Rapid neobsahujú amoniak, rezorcín, parabény, para-fenyléndiamín ani vôňu. Sú vhodné pre vegánov a vďaka svojej starostlivej formulácii aj pre ľudí s obzvlášť jemnou pokožkou.
Od dnes v 4 nových odtieňoch, pre škálu 16 rôznych farieb.

Balenie obsahuje všetko, čo potrebujete: ochranný krém na vlasy, ktorý zabráni škvrnám od farbenia vlasov, nekvapkajúca krémová textúra (nie je potrebný žiadny kryt), ochranný plášť a jednorazové rukavice na profesionálne použitie, kondicionér na vlasy, ktorý obnoví optimálne pH vlasov. Nakoniec vystrihnite otvor v zadnej časti škatule na vloženie fľaše a zabráňte zafarbeniu pracovnej dosky počas aplikácie.  

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Aby perfektne zakryl sivé vlasy už za 10 minút a pre dlhotrvajúcu farbu.

AKO SA TO POUŽÍVA

Praktické je použitie farbív Biokap Nutricolor: stačí vložiť fľašu Nutrifix do vystrihnutého otvoru v zadnej časti škatule a nosiť jednorazový ochranný plášť, ktorý je súčasťou balenia. Zmiešajte obsah skúmavky s farbivom priamo do fľaše, ktorá je vybavená výlevkou a umožňuje nanášanie farby priamo na vlasy. Nechajte pôsobiť 10 minút, ako je uvedené v návode na použitie. Farbivo je nekvapkajúci krém. Odtieň zvoľte v závislosti od množstva šedín podľa pokynov vytlačených na krabičke. Nemiešajte s farbami s rôznymi dobami nanášania. Nikdy neprekračujte čas aplikácie.

ČO OBSAHUJE

Komplex Tricorepair® s ryžovými proteínmi pre reštrukturalizáciu a regeneráciu, extrakt z vŕby, ktorý chráni vlasy pred UV žiarením a ovocné lipofilné kyseliny, ktoré chránia pokožku hlavy počas nanášania farby. Argánový olej vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a lesklé poškodené a lámavé vlasy.

POZNÁMKY

16 odtieňov. Neobsahuje amoniak, rezorcín, parabény, para-fenyléndiamín * a vôňu. Testované na nikel (<0,0001%) a dermatologicky testované. * Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na krabici. Vždy 48 hodín pred každou aplikáciou vykonajte test citlivosti pokožky. Neprítomnosť týchto látok nevylučuje riziko alergických reakcií.

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA DELICATO RAPID DOSTUPNÝ V TÝCHTO ODTIEŇOCH

NÁVOD : AKO SA POUŽÍVA NUTRICOLOROVÁ FARBA BIOKAP

Prehrať video

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor Delicato Rapid v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby na vlasy BioKap Nutricolor Delicato Rapid od spoločnosti Bios Line zaisťujú prirodzené a žiarivé farby s dlhou životnosťou s dokonalým pokrytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najjemnejšiu pokožku. Obohatené arganovým olejom z ekologického poľnohospodárstva a komplexom Tricorepair neobsahujú amoniak ani parabény. Testované na nikel a dermatologicky testované.

Scroll to Top