FARBA NA VLASY BEZ AMONIAKOV, RESORCINOLU A PARABÉNOV

BIOKAP nutricolordelicato farba na vlasy, 140 ml, prirodzený svetlý blond 8.03

Teplé, lesklé a prirodzené odtiene

Balenie: 140 ml

Odporúčaná cena: 13 EUR

Exkluzívna receptúra farbiva na vlasy Biokap Nutricolor Delicato s rastlinnými prísadami a vysokou znášanlivosťou pre pokožku vyživuje a opravuje vlasy pri ich farbení a dokonale kryje sivé vlasy. S produktom TRICOREPAIR, komplexom s ryžovými proteínmi, derivátom vŕby a ovocnými lipofilnými kyselinami. Obohatený o arganový olej z ekologického poľnohospodárstva, vyživuje vlasy a robí ich jemnejšími a žiarivejšími.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Pre dokonalé zakrytie sivých vlasov hneď od prvej aplikácie a pre dlhotrvajúcu farbu.

AKO SA TO POUŽÍVA

Odteraz je používanie farieb Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane balenia a nosiť dodávaný jednorazový ochranný plášť. Potom zmiešajte obsah farebnej skúmavky podľa pokynov uvedených v príslušnom letáku. Odtieň zvoľte podľa množstva sivých vlasov podľa pokynov na obale.

ČO OBSAHUJE

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, derivát vŕby s ochranným účinkom na farbu a ovocné lipofilné kyseliny, ktoré sa počas aplikácie farbiva starajú o pokožku hlavy. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E arganový olej chráni, reštrukturalizuje a robí krehké a lámavé vlasy lesklé.

POZNÁMKY

15 odtieňov. Bez amoniaku, rezorcínu, parabénov a para-fenyléndiamínu *. Bez vône. Testované na nikel. * Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.

NÁVOD : AKO SA POUŽÍVA BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO

Prehrať video

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor Delicato v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby na vlasy BioKap Nutricolor Delicato od spoločnosti Bios Line zaisťujú prirodzené a žiarivé farby s dlhou životnosťou s dokonalým pokrytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najjemnejšiu pokožku. Obohatené arganovým olejom z ekologického poľnohospodárstva a komplexom Tricorepair neobsahujú amoniak ani parabény. Sú obidva niklom a dermatologicky testované.

Scroll to Top