FARBA NA VLASY S KRÁTKÝM ČASOM FARBENIA

BIOKAP nutricolordelicato RAPID farba na vlasy, 135 ml, čokoládový gaštan 4.05

Teplé, jasné a prirodzené farby iba za 10 minút

Balenie: 140 ml

Odporúčaná cena: 13 EUR

BEZ PARA-FENYLENDIAMÍNU.

Produkt BioKap® Nutricolor Delicato Rapid, ktorý je určený pre tých, ktorí majú k dispozícii obmedzený čas, vám umožní pokryť sivé vlasy rýchlejšie ako iné výrobky. Z Biokap® Research and Development, nového patentu, ktorý fixuje farbu a skracuje dobu bez pôsobenia iba na 10 minút. Výsledok: dokonalá farba, jasná a teplá!

Rovnako ako celá rada BioKap® Nutricolor, aj línia Delicato Rapid ťaží zo zložiek, ktoré sa starajú o vlasy: organický arganový olej, ktorý vlasy hlboko vyživuje, robí ich hebkými a lesklými, a exkluzívny komplex Tricorepair®, ktorý poskytuje ochranný, reštrukturalizáciu a regeneráciu. Farby na vlasy BioKap® Nutricolor Delicato Rapid neobsahujú amoniak, rezorcín, parabény, para-fenyléndiamín ani vôňu. Sú vhodné pre vegánov a vďaka svojej starostlivej formulácii aj pre ľudí s obzvlášť jemnou pokožkou.
Od dnes v 4 nových odtieňoch, pre škálu 16 rôznych farieb.

Balenie obsahuje všetko, čo potrebujete: ochranný krém na vlasy, ktorý zabráni škvrnám od farbenia vlasov, nekvapkajúca krémová textúra (nie je potrebný žiadny kryt), ochranný plášť a jednorazové rukavice na profesionálne použitie, kondicionér na vlasy, ktorý obnoví optimálne pH vlasov. Nakoniec vystrihnite otvor v zadnej časti škatule na vloženie fľaše a zabráňte zafarbeniu pracovnej dosky počas aplikácie.  

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Aby perfektne zakryl sivé vlasy už za 10 minút a pre dlhotrvajúcu farbu.

AKO SA TO POUŽÍVA

Praktické je použitie farbív Biokap Nutricolor: stačí vložiť fľašu Nutrifix do vystrihnutého otvoru v zadnej časti škatule a nosiť jednorazový ochranný plášť, ktorý je súčasťou balenia. Zmiešajte obsah skúmavky s farbivom priamo do fľaše, ktorá je vybavená výlevkou a umožňuje nanášanie farby priamo na vlasy. Nechajte pôsobiť 10 minút, ako je uvedené v návode na použitie. Farbivo je nekvapkajúci krém. Odtieň zvoľte v závislosti od množstva bielych vlasov podľa pokynov vytlačených na krabičke. Nemiešajte s farbami s rôznymi dobami nanášania. Nikdy neprekračujte čas aplikácie.

ČO OBSAHUJE

Komplex Tricorepair® s ryžovými proteínmi pre reštrukturalizáciu a regeneráciu, extrakt z vŕby, ktorý chráni vlasy pred UV žiarením a ovocné lipofilné kyseliny, ktoré chránia pokožku hlavy počas nanášania farby. Argánový olej vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a lesklé poškodené a lámavé vlasy.

POZNÁMKY

16 odtieňov. Neobsahuje amoniak, rezorcín, parabény, para-fenyléndiamín * a vôňu. Nikel (<0,0001%) a dermatologicky testované. * Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na krabici. Vždy 48 hodín pred každou aplikáciou vykonajte test citlivosti pokožky. Neprítomnosť týchto látok nevylučuje riziko alergických reakcií.

NÁVOD : AKO SA POUŽÍVA BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID

Prehrať video

Naučte sa, ako nanášať farby na vlasy Biokap Nutricolor Delicato Rapid v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby na vlasy BioKap Nutricolor Delicato Rapid od spoločnosti Bios Line zaisťujú prirodzené a žiarivé farby s dlhou životnosťou s dokonalým pokrytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najjemnejšiu pokožku. Obohatené arganovým olejom z ekologického poľnohospodárstva a komplexom Tricorepair neobsahujú amoniak ani parabény. Sú testované na nikel a dermatologicky testované.

Scroll to Top