sprej na zakrytie odrastov a šedín

BIOKAP nutricolordelicato sprej na zakrytie odrastov a šedín – svetlohnedý 75 m

Na okamžité použitie

Balenie: 75 ml

Odporúčaná cena: 14,50 EUR

BioKap ®  Spray Touch Up je praktické a rýchle riešenie, vďaka ktorému budete mať medzi lakovaním po celú dobu dokonalú a jednotnú farbu. Zakryje opätovný rast prirodzeným a rovnomerným efektom, v okamihu, rovnako ako nová farba. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva zvyšky a na zbavenie sa stačí šampónovanie.

Jeho zloženie s prírodnými extraktmi nielenže farbí vaše vlasy, ale stará sa aj o krásu vlasov a pokožky, vyživuje ich a regeneruje.
V skutočnosti obsahuje Tricorepair , komplex na báze ryžových bielkovín s reštrukturalizačným účinkom, tridecyl salicylát , derivát vŕby, ktorý chráni vlasy pred UV žiarením a zafarbením, a lipofilné ovocné kyseliny .
Receptúra ​​je obohatená aj o panthenol (vitamín B5), ktorý dodáva vlasom ich hydratáciu a ochranu, a organický arganový olej , ktorý pomáha predchádzať ich vysušovaniu.

Praktický , malý a kompaktný fľaša je ideálny vziať so sebou za všetkých okolností.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Na okamžité pokrytie opätovného rastu medzi farbami a zaistenie rovnomerného výsledku. Spray Touch Up je ideálny, aby ste boli dokonalí za každých okolností.

AKO SA TO POUŽÍVA

Fľašu dobre pretrepte;

Nastriekajte produkt asi 15 cm od oblasti, ktorá sa má pokryť, špeciálny sprej bez hubice vytvorí jednotnú farbu;

Pred dotykom vlasov počkajte minútu;

Pomaly si česajte vlasy, aby ste dosiahli prirodzenejší efekt;

ČO OBSAHUJE

Tricorepair (komplex na báze ryžových bielkovín, derivát vŕby a lipofilné ovocné kyseliny), panthenol (vitamín B5), organický arganový olej.

POZNÁMKY

Vôňa bez alergénov *, bez silikónov, SLS, SLES, bez parabénov.Testované na Nikel a dermatologicky testované. * Smernica 2003/15

Scroll to Top