Farbenie BIOKAP

PERFEKTNÉ KRYTIE ŠEDÝCH VLASOV STÁLOU FARBOU

BioKap ponúka na výber takmer 40 farieb dostupných v 4 produktových radoch: BioKap Nutricolor, BioKap Delicato, BioKap Delicato + a tiež niečo pre zaneprázdnených ľudí – BioKap Delicato Rapid.

Farby na BioKap sú výsledkom spolupráce medzi vedou a prírodou. Je to príkladné spojenie tradície fytokozmetiky s pokročilou technológiou. Je to dokonalé zloženie prirodzenosti a efektívnosti. Výsledkom tohto prístupu sú najkvalitnejšie farby dobre znášané jemnými vlasmi a citlivou pokožkou hlavy. A hlavne sú účinné! Prirodzene efektívne, pretože farby BioKap obsahujú väčšinu prírodných zložiek, takže každý vlas je dokonale pokrytý farbou.

Tak, ako je každá žena iná, líšia sa aj naše produktové rady. BioKap Nutricolor je návrh pre ženy, ktoré nemajú kožné alebo alergické problémy. BioKap Delicato je návrh pre ženy, ktoré môžu byť alergické na PPD – farba zo série Delicato ho vo svojom zložení neobsahuje. Séria BioKap Delicato + sú farby pre najcitlivejšie – bez najalergénnejších zložiek. Farba BioKap Delicato Rapid bola naopak vytvorená pre zaneprázdnené ženy. Má všetky vlastnosti štandardných farieb Nutricolor Delicato, ale doba zafarbenia je iba 10 minút! Farbenie je trvalé a umožňuje mimoriadne intenzívnu farbu.

Farby na BioKap neobsahujú látky, ktoré by mohli spôsobovať alergie. V ich zložení nenájdete amoniak, rezorcinol, nikel ani parabény. Bez ohľadu na to, či ste alergický alebo nie, odporúčame Vám pred každým farbením vykonať kožný test na prítomnosť alergických reakcií.

OBJAVTE NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY:

Scroll to Top