Nutricolor Delicato farby na vlasy

nutricolor delicato

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO farby na vlasy

Bez obsahu amoniaku, parabénov, resorcinolu a bez PPD.

Teplé, žiarivé a prirodzené odtiene

Exkluzívna receptúra s rastlinnými zložkami a vysokou znášanlivosťou pokožky vyživuje a opravuje vlasy pri farbení a dokonale kryje šedivé vlasy. 

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi, extrakt z vŕby a lipofilné ovocné kyseliny. Obohatený o arganový olej z ekologického poľnohospodárstva, ktorý vlasy vyživuje, zjemňuje a dodáva im lesk. 

Balenie: 140 ml

KEDY POUŽÍVAŤ

Je ideálny na dokonalé zakrytie šedivých vlasov už od prvej aplikácie. Má dlhotrvajúci účinok. 

AKO POUŽÍVAŤ

Teraz je používanie farieb Biokap Nutricolor Delicato ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane krabice. Použite jednorázový ochranný obal. Potom premiešajte obsah tuby s farbou podľa pokynov uvedených v príslušnej písomnej informácii pre používateľov. Vyberte si odtieň podľa množstva sivých vlasov, postupujte podľa pokynov na obale. 

ČO OBSAHUJE

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, extrakt z vŕby s ochranným účinkom farby a lipofilné ovocné kyseliny, ktoré sa počas aplikácie farby starajú o pokožku hlavy. Arganový olej vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a vyživuje vlasy. Obsahuje arganový olej, pšeničný rastlinný proteín, sóju, ryžu, ovos, Lactosafe (ovocné lipofilné kyseliny s upokojujúcim účinkom na pokožku) a extrakt z vŕby. 

POZNÁMKY

15 odtieňov, bez amoniaku, rezorcínu a parabénov a PPD (para-fenyléndiaminu)*. Bez vône.Testovaný na nikel. Dermatologicky testované. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.

* Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.