Nutricolor Delicato Rapid farby na vlasy

nutricolor delicato rapid

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID farby na vlasy

S dobou pôsobenia za 10 minút!

Bez obsahu amoniaku, parabénov, resorcinolu a bez PPD.

Teplé, žiarivé a prirodzené odtiene už za 10 minút

Nutricolor Delicato Rapid farby sú navrhnuté pre tých, ktorý chcú rýchle zafarbenie vlasov. Farby obsahujú všetky kvalitné zložky a vyššiu koncentráciu pigmentov, ktoré umožňujú vlasy zafarbiť za kratší čas. 

Obsahuje TRICOREPAIR komplex a bio arganový olej. Tricorepair komplex obsahuje ryžové proteíny s reštrukturalizačným a regeneračným účinkom podobným keratínu, extraktu z vŕby, ktorý chráni vlasy pred UV žiarením a odfarbovaním. Lipofilné ovocné kyseliny chránia pokožku hlavy počas farbenia a preto sú farby vhodné aj pre najjemnejšiu pokožku. Arganový olej vďaka svojim hydratačným, zvláčňujúcim a ochranným účinkom hlboko vyživuje vlasy, vďaka čomu sú vlasy jemné a žiarivé.

Balenie: 135 ml

KEDY POUŽÍVAŤ

Je ideálny na dokonalé zakrytie šedivých vlasov už od prvej aplikácie. Má dlhotrvajúci účinok. 

AKO POUŽÍVAŤ

Teraz je používanie farieb Biokap Nutricolor Delicato Rapid ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane krabice. Použite jednorázový ochranný obal. Potom premiešajte obsah tuby s farbou podľa pokynov uvedených v príslušnej písomnej informácii pre používateľov. Vyberte si odtieň podľa množstva sivých vlasov, postupujte podľa pokynov na obale. 

ČO OBSAHUJE

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, extrakt z vŕby s ochranným účinkom farby a lipofilné ovocné kyseliny, ktoré sa počas aplikácie farby starajú o pokožku hlavy. Arganový olej vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a vyživuje vlasy. Obsahuje arganový olej, pšeničný rastlinný proteín, sóju, ryžu, ovos, Lactosafe (ovocné lipofilné kyseliny s upokojujúcim účinkom na pokožku) a extrakt z vŕby. 

POZNÁMKY 

16 odtieňov, bez amoniaku, rezorcínu a parabénov a PPD (para-fenyléndiaminu)*. Bez vône.Testovaný na nikel. Dermatologicky testované. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.

* Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.