Samozrejme, je to rýchle a efektívne

Čo ak vám povieme, že je možné získať krásnu farbu za 10 minút? Nemusíte sa báť – tak funguje RAPID. Je to sila čistých rastlín, bezpečnosť a účinnosť. V Nutricolor Delicato Rapid nájdete výhodu prírodných ingrediencií. Rovnako ako iné farby, aj Rapid obsahuje jedinečnú receptúru TRICOREPAIR – ryžový proteín, extrakt z vŕby a lipofilné ovocné kyseliny. Vyživuje vlasy a poskytuje vynikajúce krytie šedín. Takže teraz neexistuje žiadna výhovorka, že nemáte čas na farbenie, pretože je Rapid.

Prirodzene a bezpečne

Zloženie farieb Biokap obsahuje množstvo bielkovín, vďaka ktorým sú vlasy vždy perfektne vyživené a zvlhčené. Farby Biokap obsahujú aj patentovaný komplex Lactosafe extrahovaný z ovocných kyselín: kyselina mliečna z cukrovej trstiny, kyselina citrónová z citrusov, kyselina vínna z hrozna, kyselina jablčná z ríbezlí. To však nie je všetko – zloženie obsahuje aj extrakt z vŕby, čo je prírodný UV filter. A pre úplnú bezpečnosť obsahuje Nutricolor arganový olej, ktorý má protizápalové vlastnosti a zmierňuje príznaky alergie. Jedná sa o komplexnú kombináciu obsiahnutú v jedinečnej receptúre TRICOREPAIR – ryžový proteín, extrakt z vŕby a lipofilné ovocné kyseliny.

Informácie o produkte:

Objem: 135 ml
Produkt neobsahuje amoniak, rezorcinol, parabény, nikel, alkohol, kobalt, hydrochinón, silikóny, sodík, parafenyléndiamín

OBJAVTE NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY:

Scroll to Top