Nutricolor Delicato zosvetlovač

nutricolor delicato

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO zosvetlovací krém

Zosvetlite svoje vlasy prirodzene!

Jemné zloženie zosvetlovacieho krému je bez obsahu PPD (para-fenylendiamín). Je ideálny na prirodzené zosvetlenie vlasov až o dva odtiene. Jeho exkluzívna receptúra je založená na rastlinných zložkách. Vlasy vyživuje a opravuje a má vysokú znášanlivosť na pokožke hlavy. 

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex z ryžových proteínov, extraktu z vŕby a lipofilnými ovocnými kyselinami. Je obohatený o organický arganový olej, ktorý vlasy vyživuje, zjemňuje a dodá im lesk. 

Balenie: 140 ml

NAČO SA POUŽÍVA 

Na prirodzené zosvetlenie vlasov. Zosvetluje vlasy až o dva odtiene.  

AKO POUŽÍVAŤ: 

Teraz je používanie farieb Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane krabice. Použite jednorázový ochranný obal. Potom premiešajte obsah tuby s farbou podľa pokynov uvedených v príslušnej písomnej informácii pre používateľov. 

Na zosvetlenie všetkých vlasov: naneste a nechajte pôsobiť 30 minút. 

Ak chcete dosiahnuť vynikajúce výsledky: Naneste na vlasy s aplikátorom, zabalte vlasy do fólie a nechajte pôsobiť 30 minút. 

ČO OBSAHUJE: 

Obsahuje TRICOREPAIR komplex z rastlinných zložiek. 

Rastlinné proteíny – Pšeničné, sójové, ryžové a ovsené proteíny zabezpečujú hydratáciu a výživu vlasov. Dodávajú im hebkosť a lesk, chránia pred vplyvom vonkajšieho prostredia a vytvárajú na vlasoch ochranný a antistatický film. 

Arganový olej – je známy pre svoje významné kozmetické a liečebné vlastnosti. Obsahuje omega 6 mastné kyseliny, fytosteroly a vitamín E, vďaka ktorým vlasy chráni, regeneruje, vyživuje a hydratuje. Dodáva im nádherný lesk. 

Lipofilné ovocné kyseliny – Patentovaná zložka s názvom Lactosafe®, je tvorená ovocnými kyselinami: kyselina mliečna, kyselina citrónová, kyselina vínna a kyselina jablčná. Vytvárajú na pokožke ochranný film, ktorý ju chráni pred alergickými reakciami a zvýšenou citlivosťou. Ovocné kyseliny tiež stabilizujú farbu a zmäkčujú vlasy.  

Extrakt z vŕby – Kyselina salicylová získaná z vŕby chráni vlasy pred oxidáciou spôsobenou UV žiarením, čo zaisťuje dlhú trvácnosť farby. Zanecháva vlasy lesklé, vitálne a príjemné na dotyk. 

POZNÁMKY

Bez parfémov, bez para-fenyléndiamínu, bez parabénov, bez amoniaku, bez rezorcinolu, bez hydrochinónu. Testovaný na nikel (obsah niklu na minimálnej a bezpečnej úrovni – 1 ppm). Dermatologicky testované. Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.