Nutricolor farby na vlasy

nutricolor

BIOKAP NUTRICOLOR farby na vlasy

Teplé, žiarivé a prirodzené odtiene. 

Neobsahuje amoniak, rezorcinol ani parabény. 

Exkluzívna receptúra s rastlinnými zložkami a vysokou znášanlivosťou pokožky vyživuje a opravuje vlasy pri farbení a dokonale kryje šedivé vlasy. 

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi, lipofilné kyseliny z ovocia a vŕby. Je obohatený o arganový olej z ekologického poľnohospodárstva, ktorý vlasy vyživuje, zjemňuje a dodáva im lesk. 

Balenie: 140 ml

KEDY POUŽÍVAŤ: 

Je ideálny na dokonalé zakrytie šedivých vlasov už od prvej aplikácie. Má dlhotrvajúci účinok. 

AKO POUŽÍVAŤ: 

Teraz je používanie farieb Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane krabice. Použite jednorázový ochranný obal. Potom premiešajte obsah tuby s farbou podľa pokynov uvedených v príslušnej písomnej informácii pre používateľov. Vyberte si odtieň podľa množstva sivých vlasov, postupujte podľa pokynov na obale. 

ČO OBSAHUJE: 

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, extrakt z vŕby s ochranným účinkom farby a lipofilné ovocné kyseliny, ktoré sa počas aplikácie farby starajú o pokožku hlavy. Arganový olej vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a vyživuje vlasy. Obsahuje arganový olej, pšeničný rastlinný proteín, sóju, ryžu, ovos, Lactosafe (ovocné lipofilné kyseliny s upokojujúcim účinkom na pokožku) a extrakt z vŕby. 

POZNÁMKY

22 odtieňov, bez amoniaku, rezorcínu a parabénov. Testované na nikel. Dermatologicky testované. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.