O značke BiosLine

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Dnes je Bios Line veľká realita. Pred 30 rokmi to bol len nápad. Vynikajúci nápad pána Paula Tramontiho, ktorý skombinoval tradičnú bylinnú medicínu s inováciou, čo viedlo k ideálnej línii, kvalitným produktom, vitalite a ku kráse.

Od toho momentu Bios Line neustále vyvíja túto myšlienku, podobne ako rastliny od jej základov, prostredníctvom zvedavosti, profesionality a nadšenia, ktoré môže dovoliť iba vášeň pre bohatstvo prírodného sveta. 

Dnes je Bios Line spoločnosťou, ktorá čerpá prostriedky pre potenciál zdravia a pohody z bohatého sveta rastlín, z najnovších výskumných a vedeckých úspechov a transformuje ich na prírodné, efektívne a bezpečné produkty. 

Pričom stále dodržiava základné pravidlá:

vývoj pokročilého, autonómneho výskumu v oblasti rastlinných výrobkov, ktorý však vychádza z učenia antickej bylinnej vedy;

zabezpečenie prírodných, účinných a bezpečných výrobkov vďaka kontrole celého výrobného reťazca;

dôsledné testovanie hypoalergénnosť kozmetiky;

žiadny produkt nie je testovaný na zvieratách

KANCELÁRIE

Kancelárie spoločnosti Bios Line, ktoré sú ponorené v prírode neďaleko mesta Padova (Taliansko). Sú navrhnuté a vybudované v súlade s filozofiou spoločnosti. Prírodné materiály, ako je drevo, bambus a korok sa kombinujú s technologickou prísnosťou ocele a betónu, čím vytvárajú atmosféru tepla s harmonickou prísnosťou. 

Všade zeleň: vo svetlých odtieňoch, v záhradách a okrasných rastlinách, ktoré obohacujú interiér. A zelená je tiež prevládajúcou farbou spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu: Spoločnosť Bios Line nainštalovala fotovoltaický systém na výrobu čistej energie, ktorý znižuje emisie o 36 ton CO2 ročne. Taktiež dodržiava projekt „Impatto Zero“ (Zero Impact), projekt LifeGate, ktorého cieľom je znížiť a kompenzovať emisie CO2 spoločnosti vysadením nových lesov.

„Povedzte mi, kde ste a ja vám poviem, kto ste“. Aj takto by sa dala práca v spoločnosti charakterizovať. V práci a v myšlienkach „ako“ vo veľkej miere súvisí s „kde“. Z toho vyplýva aj kvalita Bios Line.