ŠAMPÓNY

Bola by chyba nepoužiť ho včas

Ak ste si niekedy všimli, že vám ubúdajú vlasy, že vám môže vypadávať viac ako zvyčajne, už neváhajte a ihneď siahnite po šampóne BioKap. Dlhoročné skúsenosti spoločnosti BioKap umožnili vyvinúť receptúru, ktorá vďaka bohatstvu prírodných zložiek nielen posilňuje vlasy, ale tiež využíva silu prírody v boji proti vypadávaniu vlasov.

Ukázalo sa, že existujú rastliny, ktoré účinne inhibujú pôsobenie enzýmu 5 alfa-reduktázy, čím zabraňujú vypadávaniu vlasov. Šampónová receptúra ​​používa veľa zložiek pochádzajúcich z rastlín, ako sú saw palmetto a tekvicové semená – zastavujú vypadávanie vlasov blokovaním enzýmu 5 alfa-reduktázy. Látky získané z vínnej révy a rastliny African Olax dissitiflora – účinne zlepšujú mikrocirkuláciu v pokožke a extrakt z rastliny má silný posilňujúci účinok. Mätové a rozmarínové oleje a oleje z čajovníka z ekologického poľnohospodárstva – poskytujú osviežujúci a čistiaci účinok, extrakt zo žihľavy – reguluje vylučovanie kožného mazu, rebríčka, chmeľu a extraktu zo slezu – zvlhčujú vlasy, majú ochranný účinok, kokosové prísady – majú jemné čistiace vlastnosti .

Šampónová receptúra ​​- založená na rastlinných čistiacich zložkách, rastlinných extraktoch a čistených éterických olejoch – je k vlasom mimoriadne šetrná a poskytuje im krásny vzhľad a rovnováhu. Šampón je prvou dôležitou etapou liečby proti vypadávaniu vlasov. Mal by sa používať 2-3 krát týždenne, hneď ako sa objavia prvé príznaky rednutia vlasov, aby sa problém nezhoršil.

Šampónová receptúra ​​bola obohatená o bambus bohatý na kremík.

Šampón nepoužíva chemické dráždivé látky, ako sú PEG emulgátory, silikóny, SLS, SLES alebo parabény. Kozmetika bola tiež testovaná na obsah niklu a prešla dermatologickými testami.

Scroll to Top