VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Výživová sila tablety

Životný štýl, strava, stres, ťažkosti a nedostatok času – to všetko ovplyvňuje nielen našu všeobecnú pohodu, ale aj stav vlasov. BioKap chápe, aké dôležité je starať sa o všetky vlasy zvnútra tela a dodávať im potrebné zložky vo forme vitamínov, minerálov, mikroelementov a aminokyselín. Vieme tiež, že organizmy mužov a žien sa navzájom líšia. Preto, aby bola suplementácia čo najefektívnejšia, boli vyvinuté špeciálne recepty určené osobitne pre ženy a mužov.

Pre ženy

Vzhľadom na bohaté zloženie tabliet nie je možné uviesť všetky zložky. Stojí za zmienku, že doplnok obsahuje TRICOFOLTIL, komplex ľanového oleja bohatý na kyselinu alfa-linolénovú, meď, ktorá ovplyvňuje pigmentáciu, a biotín má pozitívny vplyv na vlasy. Receptúra ​​bola obohatená o metionín, cystín, proso a sójové bôby, kyselinu listovú, vitamín B12, 30% prírodný beta karotén v slnečnicovom oleji, ako aj prasličku poľnú, zinok, selén a meď, ktoré pomáhajú udržiavať dobrý stav vlasov a nechtov. Postačujú 2 tablety denne, ktoré sa užívajú počas jedla alebo bezprostredne po ňom.

Pre mužov

Špeciálna receptúra ​​bola vyvinutá na základe mužských potrieb doplnkov súvisiacich so starostlivosťou o zdravé vlasy. Každá tableta obsahuje Tricofoltil, komplex ľanového oleja bohatý na kyselinu alfa-linolénovú, meď, ktorá ovplyvňuje pigmentáciu, a biotín priaznivo ovplyvňuje vlasy. Prípravok bol obohatený o taurín, aminokyseliny sírové, proso v oleji z pšeničných klíčkov, extrakt z tekvicového ovocia z lipidov serenoa titrovaný 88-95% mastnými kyselinami, 30% prírodného betakaroténu v slnečnicovom oleji a prasličke poľnej, zinok, selén, ktoré pomáhajú pri udržiavaní dobrého stavu vlasov a nechtov.

Postačujú 2 tablety denne, ktoré sa užívajú počas jedla alebo bezprostredne po ňom.

Scroll to Top